Wpis z mikrobloga

Aha, co ważne niekoniecznie trzeba dawać te typy które podali w artykule. Promocja dotyczy po prostu pierwszego zakładu po założeniu konta. Jak to jest z wypłatą itd. będę wiedział na 100% jutro, bo postawiłem na dzisiejsze mecze.
  • Odpowiedz
Jeszcze jedno - nie miałbym nic przeciwko, a wręcz byłbym wdzięczny jeżeli w przypadku skorzystania z promocji podawalibyście jako polecającego gracza o nicku "ksiemek". ;)
  • Odpowiedz
Ok, teraz już sprawdzone przeze mnie. Niestety dla mnie, ale mogę potwierdzić promocję. Zakład mi nie wszedł, 200 zł było po paru sekundach ponownie na koncie betclic i od razu mogłem je przelać do siebie do banku. Także mirki bierzcie się za zakładanie kont i obstawianie. Świetny #cebuladeals, bo może ktoś fajną sumkę wygra, a na pewno nikt nie przegra. A jak macie gest to możecie podawać użytkownika "ksiemek"
  • Odpowiedz
  • 0
Szczerze powiem że nie wiem jak to jest z legalnością. W sumie to była moja pierwsza i możliwe że ostatnia przygoda z zakładami online.
  • Odpowiedz
@hamskloss: Gdzieś na stronie betclica jest podane, że przy pierwszej wypłacie możliwe jest, że będą prosić o dowód/prawo jazdy/paszport ale nie wiem od czego zależy kto musi to robić. Najwyraźniej zostałeś wytypowany.
  • Odpowiedz