Wpis z mikrobloga

Mirki co myślicie o #sumlinski i #stonoga? Komu bardziej wierzycie?
Jeszcze kilka miesięcy temu byłam i za jednym i za drugim Panem, wydawało mi się, że oboje chcą dobra dla Polski. Teraz jestem wielką przeciwniczką Stonogi. Stonoga dla mnie to człowiek bez kultury, bez wartości. Posługuje się wulgaryzmami i ciągle straszy, zachowuje się bardzo niepoważnie jak na swój wiek. Uwielbiają go kibice posługujący się takim samym językiem jak sam stonoga. Dosłownie Stonoga według mnie trafia jedynie do patologii. Jak taki stonoga miałby być w sejmie to co on zrobi? Będzie przeklinał i wyzywał? Co to ma być w ogóle za człowiek?
Komentarze na profilu Stonogi to też jacyś patologiczni ludzie w większości pisali.

Nie wiem czy stonoga jest lubiany na wykopie, jeśli jest to pewnie będzie taki sam patologiczny hejt na mnie jak na jego profilu na fb XDDDDDDDDD
  • 8
Jeszcze kilka miesięcy temu byłam i za jednym i za drugim Panem, wydawało mi się, że oboje chcą dobra dla Polski. Teraz jestem wielką przeciwniczką Stonogi. Stonoga dla mnie to człowiek bez kultury, bez wartości


@jabadabadupka: naprawdę, dopiero teraz to zauważyłaś? :P

Mirki co myślicie o #sumlinski i #stonoga? Komu bardziej wierzycie?


podoba mi się ta pułapka retoryczna
@jabadabadupka: Rozmawiałem 2 dni temu ze Stonogą kilka godzin. Zaprosił kilkanaście osób na współną rozmowę, ja zadawałem mu dużo pytań by poznać tego człowieka. Ja temu człowiekowi ufam. Wierzę w jego intencje, choć np. nie do końca zgadzam się z jego niektórymi poglądami gospodarczymi, bo są bliżej lewicy niż Korwina, ale oczywiście nie wszystkie.
Z kolei to Sumlińskiemu nie ufam. Z nim nie dało się o niczym pogadać poza jego książkami.