Wpis z mikrobloga

Hobby niejedno ma imię.
Kiedyś wydawało mi się, że je zbieram. Z pewnością sporo się nożami interesuje, choć jest to trochę inna wiedza od skinów w CS:Go ( ͡° ͜ʖ ͡°). Coś chyba jeszcze było, ale ciężko to ogarnąć w 1 miejscu.

Sorry za jakość, robione tosterem przy słabym świetle.
#hobby #kolekcjonerstwo #chwalesie
KaintoCharlieaDeltatoKain - Hobby niejedno ma imię. 
Kiedyś wydawało mi się, że je z...

źródło: comment_I6YsoUzaXt8Ki5PmwvzHrzJg8MJrGHd3.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zwyrolnik: Zawsze neguje jakiekolwiek sugestie, że nóż służy do krzywdzenia ludzi. Nóż to narzędzie.
@RBBN: A nie. Próbowałem ,kupiłem 1 model na próbę (najtanszy, ale ponoć najprzyzwoitszy z bazarowców), pociąlem paluchy i olałem. Machanie balkiem to sztuka dla sztuki, więc trzeba się tym jarać. Są lepsze typy noży ;)
@dGustator: :) Sporo to niestety chińszczyzna, ale i tak lepsza niż poziom bazarowych wynalazków - choć parę
  • Odpowiedz
@tubbs: Temat rzeka. Są noże za 100 złotych, a są za 1500 złotych...Plus zalezy, do czego taki nóż ma być -jakie kryteria spełniać ;)
Ale weszło na rynek trochę takich chińskich firm, które robią noże bardzo przyzwoitej jakości w niezłych cenach i do stówki można kupić niezłe narzędzie. Tylko właśnie trzeba umieć wybrać na półce sklepowej nóż, który może wygląda mniej cool, ale wykonany jest z lepszej stali, z solidniejszą
  • Odpowiedz