Wpis z mikrobloga

@hesus: właśnie się zastanawiam czy używki nie kupić, tylko że jak bym używany kupował to bym wolał w jakimś komisie czy coś żeby mi nie sprzedali #!$%@? czy coś w tym stylu - słusznie się boje czy jestem #!$%@??
@dolittlework: nie ma się czego obawiać, najważniejsze to zwracać uwagę na aparat, czcionkę napisów z tyłu oraz przycisk "home" czy nie jest jakiś nieforemny lub ten kwadracik krzywy, jak jakiś znajdziesz i będziesz miał wątpliwości to pisz do mnie :)
@dolittlework: mysle, ze slusznie sie obawiasz. #!$%@? zostac jest bardzo latwo. Jak wyzej ktos pisal 3GS juz sie nie oplaca za bardzo kupowac. Zapewne aktualizacjj do iOS 7 nie dostanie. Na Twoim miejscu kupilbym nowego samsunga sII lub uzywane 4S. Ja tez jestem z tych bojazliwych - co sie stanie jak sie #!$%@? wiec wolalbym raczej nowke z gwarancja :)
@dolittlework: w sumie masz rację, też wolałbym 4s. Poszukaj dobrej sztuki, dozbieraj najwyżej te 200zł i będziesz zadowolony. 4S to bardzo dobry telefon. Niektórzy mówią nawet, że to król srajfonów ;-)