Wpis z mikrobloga

Dziewczyna minimum 9/10 ale wiadomo... Mireczki mają swoją skalę :-)) i żaden by nie zaruchał, bo to przecież szpetne dziewczyny w większości przypadków :-))
  • Odpowiedz
@Tarec: nie jest zjawiskowa, bo jest 9/10 :-) jest bardzo ładna (ta blondyna), odstrasza pewnie trochę dziwna poza, sukienka i mina. Pod tą całą "stylizacją" jest śliczna blondyneczka. Jestem pewna, że gdyby zmienić jej ubranie i postawić "w zbożu" (tak jak Ty swoją rudą ;-P ) wyszłaby zdecydowanie korzystniej.
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: No dobra, widzę inne zdjęcia tej pani spod jej tagu i faktycznie na niektórych wychodzi bardzo ładnie. Ale na tym tutaj jednak dla mnie sprawia wrażenie mocno negatywne, a krzywe selfie w przebieralni potęguje wrażenie karynowatości. Poza tym trochę oszukuję, bo rudej to jednak dałbym 10 :)
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: A może po prostu nie każdy mireczek jest stulejarzem lecącym na internetowe pustaki, które pokazują kawałek cycka w lustrze? Jak ktoś ma piękną, naturalną kobietę to takie lalki wzbudzają tylko politowanie. I mówię o tym konkretnym zdjęciu na którym dziewczyna wygląda sztucznie i jej twarz mi się nie podoba. Nie wiem jak wypada na innych.
  • Odpowiedz
  • 0
@deroo: wszystko ma naturalne, średnie ciało XD top kek, obczaj lepiej jej inne zdjęcia, chciałbym żeby wszystkie dziewczyny tak "średnio" wyglądały jak ona
@ogrod87: to samo, nie ma niczego sztucznego, chyba że #!$%@? pushup to dla ciebie od razu sztuczność to ok
@Tarec: pierwsza co wrzucileś 6-7/10, druga 7-8 chociaż bardziej 8 jak na mój gust
@InsaneMaiden: Anna Nystrom to zdecydowane 9/10 :D
  • Odpowiedz
wszystko ma naturalne, średnie ciało XD top kek, obczaj lepiej jej inne zdjęcia, chciałbym żeby wszystkie dziewczyny tak "średnio" wyglądały jak ona


@mersi: najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, bo widzę że Cię to przerasta
  • Odpowiedz