Wpis z mikrobloga

Tygodniowy Tiger's Blood za cholerę nie chce złapać żadnego koloru, nie wiem co jest. Pachnie super, ale w smaku dosyć mdły, jakby mydlany. Może przesadziłem z kokosem.. nie wiem, niech jeszcze leży. Dwie inne mieszanki (własne pomysły) nawet nawet, ale dosyć deserowe :)

Mam nadzieję, że dzisiaj dojdzie Kangertech Subtank Mini, zobaczę jak na nim będzie wszystko smakować :)
Do tego buteleczki i dwa nowe aromaty, postawieę coś nowego do steepingu :))

Jakieś pomysły co z tym Tigerem może być nie tak?

#epapieros #epapierosy #mojliquid
Veuch - Tygodniowy Tiger's Blood za cholerę nie chce złapać żadnego koloru, nie wiem ...

źródło: comment_rSG3hX581cBsmVIacP2yMJ84wqcpOIDJ.jpg

Pobierz
  • 20
@anddom03: teoretycznie zakres ma 30W-80W, ale nie mam pojęcia jak jest w praktyce, tzn. nie mam jak zmierzyć :) dam znać, czekam już z niecierpliwością od rana na SMSa, że paczka jest :)
@wzr1one: tak mówisz? :) w sumie z drugiej strony to kolor najmniej ważny, czekam na ten "wow" smak, bo wszyscy się nim zachwycają, a mi jakoś nie podchodzi, coś jest nie tak :D
@Veuch: ogólnie to spotyka się w internecie pełno zachwytów nad smakami aromatów i kupowalem wszystko co polecają. Wiekszość niestety okazuję się bardzo słaba. Reszta nadaję się do palenia, ale dupy nie urywa. Obecnie już sam nie wiem co mam kupować bo te opinie w necie odnośnie aromatów mijają się całkowicie z prawdą.
@ayylmao: wiesz, rozumiem jedną opinię, dwie.. ale nad takim Tiger's Bloodem zachwyca się większość ludzi, na mirko, na e-liquid-recipes, itd. :) no nic, może dojrzeje :)
@Veuch: no tiger's blooda jeszcze nie próbowałem, ale mam zamiar bo na sneak oilu się nie zawiodłem a mają podobną dużą ilość dobrych opinii. Ale np ostatnio kupiłem Ice Cream extreme flavors nad którym spuszczają się na zielonym forum i chyba kilka osób na mirko też pisało że dobre, a okazało się bardzo słabe. Da się palić, ale bez przyjemności
@anddom03: przyszło, testuję od godzinki - jest dobrze, komin lepszy od tego z iJusta, węższy.. ale smakowo no większej różnicy nie ma, zbyt 'zielony' jestem żeby to wszystko wyczuć :) ale wapuję na grzałce 0.5ohm, która była w zestawie, zobaczymy jak będzie na kręconych grzałkach, bo w sumie bardziej niż tankiem to jaram się bazą RBA, w końcu będę mógł pokręcić własne grzałki :)