Wpis z mikrobloga

@Lukassz: Ilość Nm nie maleje, zmienia się jedynie przebieg momentu (ciut słabszy dół, ale większa moc przy wyższych RPM, brak dziury pod koniec obrotomierza). Dla mnie to na +, bo jak jeżdżę agresywniej, to i tak trzymam obrotomierz powyżej 4k rpm.
  • Odpowiedz
Dałem na początku 2014r 13k (oryginalny przebieg 90k, wnętrze i blacharka w stanie idealnym), początkowo było tam m52b20. Potem swap, dołożenie mpakietu, zabudowa audio, w międzyczasie remonty tego i owego... Finalnej ceny nie będę podawał, bo aż głupio :) Ale #!$%@?, pasja nigdy nie jest racjonalna.
  • Odpowiedz
@Kejran: Te ceny z Twojego ogłoszenia są realne? Pytam z ciekawości, nie wiem czy coś przespałem pod kamieniem, ale tyle mówi się o okazjach i uważaniu na nie a tutaj 10k za taki samochód. To z powodu swapa, wysokiego przebiegu? Z drugiej strony to już piętnaście lat
  • Odpowiedz
@Pawel4freak:

Ze środka mam jeszcze taką, właściwie to nie ja, tylko znajomy, który robił mi zabudowę.

http://i.imgur.com/MUv1bAF.jpg

Oprócz tego jeszcze profilowe z tej samej lokacji. Foty wnętrza wrzucę, jak zrobię tam porządek po obecnej dłubaninie.

Autko nie było jeszcze hamowane, przystąpię do tego, jak będę robił na wiosnę mapę.

@Kejran - kupić się da, tylko pakiet startowy rzędu 5k to optymistyczna opcja :) Mnie akurat e46 się nie podoba, także nie
c.....n - @Pawel4freak: 

Ze środka mam jeszcze taką, właściwie to nie ja, tylko zn...

źródło: comment_3oV5V6Dkn8yxTutHjPzlY5mDPHyCenEt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz