Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego bycie różowym jest #!$%@??
Spędzasz długie godziny w przymierzalni, żeby znaleźć najlepsze spodnie ever. I, w końcu, setna para, którą mierzysz jest idealna - leży świetnie, wygląda świetnie i na dodatek jest wygodna. Płacisz miliard cebulionów, no ale cóż, zajebiste spodnie.
Następnego dnia zakładasz, z poczuciem dobrze spełnionego zakupowego obowiązku. I co? Ano po dwóch godzinach spodnie zaczynają wisieć na tyłku i dziwnie marszczyć się na udach, więc albo moja dupa kurczy się po kontakcie z dżinsem, albo spodnie rozbijają się o jakieś półtora rozmiaru ;/ I kupowanie takich, co są super ciasne w sklepie też nie pomaga. ;/ #problemyrozowychpaskow

  • 5
@ailurus: najlepiej patrzeć na skład i fason :) najlepsze imo są mieszanki bawełny z poliestrem i elastanem (lycra) i najlepiej gdy zawartość tego trzeciego jest kilkuprocentowa; sama szukałam spodni idealnych w wieeeelu sklepach, od dłuższego czasu kupuję w Tally Weijl, trzymaja fason, nie wypychają się i są niedrogie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiecie dlaczego bycie różowym jest #!$%@??

Spędzasz długie godziny w przymierzalni, żeby znaleźć najlepsze spodnie ever. I, w końcu, setna para, którą mierzysz jest idealna - leży świetnie, wygląda świetnie i na dodatek jest wygodna. Płacisz miliard cebulionów, no ale cóż, zajebiste spodnie.
Następnego dnia zakładasz, z poczuciem dobrze spełnionego zakupowego obowiązku. I co? Ano po dwóch godzinach spodnie zaczynają wisieć na tyłku i dziwnie marszczyć się na udach, więc albo moja