Wpis z mikrobloga

@wonsz_smieszek: No bracie, pomyłka jest tego typu, ze moje wyszukiwanie złapało tytuł..."Code name Vivaldi"
Ipo tytule potraktowało to jako twórce muzyki klasycznej
Co do tego czekania na pozostałych, liczy się pełna prawidłowa odpowiedź, pełna, ty podałeś z małym błedem i mariankolasa takze, wystarczyło byscie poprawili błedy, co mariankolasa zrobił.
@wonsz_smieszek: Dlaczego nie na punkty, jesteś dobry, masz wiedzę, są i punkty, ja cię zachęcam, byś spróbował z innymi pytaniami, nawet za pomocą google, zawsze coś w głowie zostaje i jest wesoło przez 10 minut w tym smutnym łez padole .
Dzięki za udział, jeżeli faktycznie wyłowiłeś odpowiedzi z głowy, to bracie zaimponowałeś
@wonsz_smieszek: Masz rację, ale jak ktoś kiedyś napisał, takie konkursy online upadły, bo kazdy się posiłkuje, internet wie wszystko.
Ale ja wychodzę z załozenia, ze dzięki zabawie, chłoniemy jakąś wiedzę i nawet jesli 70% ucieknie, to jednak te 30% zostanie, czy to z klasyki czy malarstwa może filmu a jezeli te 30% zostanie to zabawa ma sens
Bo jak sam napisałeś..."liczy się to co ma się w głowie"
Więc przyznasz, ze
@wodzu_twardy_pal: zdaję sobie sprawę, grałem trochę w quizwanie i ciągle mi zarzucano, że googluję, choć naprawdę nie mam takiej potrzeby. Ale tak czy inaczej muszę sobie dodać do obserwowanych ten tag, i poza konkursem będę się douczał :) Albo mogę wrzucać moje niekompletne odpowiedzi i wtedy będą podpowiedziami dla innych :)
@wonsz_smieszek: Właściwym tagiem jest #cotoktoto
Ja pomimo wieku, często biorę różne temetyczne lekcje internetowe, czasami są darmowe, czasami wykupuję, brałem juz historię, malarstwo, angielski, takie wiesz, repetytorium do matury, na dobra sprawę w wieku 42 lat, nie jest mi to potrzebne, ale ja tak nie uwazam, fajnie jest móc pogadać na rózne tematy, bedąc w towarzystwie, czy to o książce, filmie, sztuce.
Zawsze tak uwazałem, nie mozna być monotematycznym
Siedze z
@wodzu_twardy_pal: już zaobserwowany, bo dziś tu trafiłem dlatego, że obserwuję #muzykaklasyczna :)

Masz jakieś fajne lekcje? Ja też chętnie, wiedzy nigdy za dużo, za to czasu zawsze za mało :) Dlatego fajne są te konkursy Twoje, ale sam sobie dorzucam zasadę, że nie wolno mi korzystać z googla :)

1 z 10 to chyba ostatni sensowny teleturniej. Kiedyś uwielbiałem Miliard w Rozumie :) No i Wielką Grę - tu ciężko było,