Wpis z mikrobloga

Wzmacniacz od skośnookich przyjaciół ze wschodu. 13$ 2x50 W do tego bluetooth 4.1. Zasialnie 8 - 24 V więc w sam raz do podłączenia do samochodowego gniazda zapalniczki. Po dorobieniu kilku kabli można łatwo wzbogacić system multimedialny samochodu o możliwość streamowania muzyki przez BT i tak właśnie ja zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#elektronika #majsterkowanie #samochody
M.....l - Wzmacniacz od skośnookich przyjaciół ze wschodu. 13$ 2x50 W do tego bluetoo...

źródło: comment_z5XlDKtMFh6k6rMADi8KGvVSZ2OORWK3.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Przyglup: Kupiłem akurat od niego ale da się wyrwać taniej i z szybszą przesyłką ;)

http://www.ebay.com/itm/TDA7492P-50W-50W-Wireless-Bluetooth-4-0-Audio-Receiver-Digital-Amplifier-Board-/171789188824?hash=item27ff6efed8

Do tego jakieś 2x uchwyt na 6 baterii i ma się przenośny wzmacniacz stereo z bluetoothem ^^

Na ebay do koloru do wyboru, są i 4 kanałowe, i 100W i inne wynalazki :D

@Pacjent: Mam w samochodzie wyjścia Audio stereo i video component na cinchach (RCA) więc wystarczyło kupić w sklepie 2 żeńskie cinche
  • Odpowiedz
@nieszakul: Nie wiem czy jeszcze działa, sprzedałem samochód razem z tym. Powinien działać, solidnie wykonane, dobra jakość płytki i pokrycia. Grało też dobrze, nie miałem do czego się przyczepić. Ot zwykły wzmacniacz. Podłączysz do dobrych głośników to będzie dobrze grało.
  • Odpowiedz