Wpis z mikrobloga

#chory różowy pasek to smutny #rozowypasek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeszcze przez zatoki tak mnie boli prawe oko, że ledwo mogę patrzeć :(
Jakiś pomysł co zrobić aby przestało boleć? Tabletka odpada jeszcze przez najbliższe prawie 2 godziny, bo o 9 biorę antybiotyk i muszę potem czekać żeby móc wziąć cokolwiek innego a tyle nie wytrzymam :(
#pomocy
  • 27
odpada jeszcze przez najbliższe prawie 2 godziny, bo o 9 biorę antybiotyk i muszę potem czekać żeby móc wziąć cokolwiek innego


@doenutt: Pyralgina i nie musisz czekać po antybiotyku.
@TheMan: nawet nie wiedziałam, że Pyralgine można normalnie wziąć i nie trzeba czekać, będę pamiętać następnym razem. :)
@walker1234! zrobiłam już wcześniej ale u mnie niestety było gorzej :( na szczęście trochę mi pomógł XyloGel, przynajmniej oddycham normalnie :D
@wykopranger: polecisz jakąś? Bo wybór jest spory :(
  • 0
@doenutt: sposób mojej babci. Podgrzewasz sól na patelni (może być w mikrofali), wsypujesz do sciereczki i przykladasz do bolącego miejsca. Tylko uważaj bo jest bardzo gorące ;)
@wykopranger: piłam pare dni temu a na następny dzień 39 stopni gorączki :c
@TmX: dzięki! jak będzie znowu bolało, to tak zrobię, bo wytrzymać nie mogłam :(
@czikiratka: na szczęście mimo iż "miastowa", to mam za płotem pola, więc siano się znajdzie :D
@Mikolaj_G: przemywam mordkę co jakiś czas taką lodowatą wodą i jest troszkę lepiej :)