Wpis z mikrobloga

@caballero: opinia jest taka, że lewak jest mniej rozgarnięty. Udowodniliście to podczas porównywania migracji Polaków przez Iran do dzisiejszych imigracji do Europy. Czytać umiecie, wyborczą.

  • Odpowiedz
@caballero: Nie no polew z tych komentarzy. Typ chce robić za mądrzejszego i dlatego sobie wymyślił, że zdjęcie na tle książek będzie bardziej poważne. Ale ta tandetna fototapeta.... litości można kogoś popierać ale ten bezkrytyczny zachwyt na kompromitującym się typem....
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: nie ogarneles do końca to rozjasnie-jak widzę takich przydupasow którzy maja problem ze swoją osobowością i ubierają sie jak jakieś gwizdki-#!$%@? to jestem za wprowadzeniem obowiązkowej służby wojskowej.
  • Odpowiedz
Oczywiście ze nie dosięgnęło mnie wojo ale z opowieści ojca jak widzi "przekolorowanych" albo inne wynaturzenia to jestem przekonany ze dzięki zaprawie jaką była by służba w wojsku mielibyśmy jakieś 50% mniej takich "orygnalow". Ja wiem, każdy robi i ubiera sie jak chce, bla bla bla ale nie trzeba sie aż tak z tym afiszować...
  • Odpowiedz