Wpis z mikrobloga

@Famina: nie zna się? a jak można się nie znać na tym, że ziomek ma nieważna legitymacje i nie przysługuje mu zniżka? :D sam sobie urbancarda płacę, tu też się nie znam? :)
  • Odpowiedz
@uirapuru: Chodzi o to, że legitymacja dalej działa jak urbancard, więc nie widzę problemu jeśli kupisz cały bilet. Chyba, że gdzieś w regulaminie jest jakieś zastrzeżenie, że nie można używać takich nieważnych legitymacji
  • Odpowiedz
@and91: Spokojnie. Jak wbijesz pełny bilet to nie ma żadnego znaczenia. Jedna baba z mpk kanar kiedyś się o to #!$%@?ła i mandat chciała dać, ale ja ją uświadomiłem ze tak nie może, bp bilet jest cały nie ulgowy
  • Odpowiedz
@loockass: @and91: @KierownikW10: @Famina: @Eau-Rouge:

A może zanim zaczniecie na mnie naskakiwać, to sami przeczytajcie jego pytanie i zestawcie z milionem podobnych o kupno "kolekcjonerskich hologramów", czy ściemy przed kanarem, że legitka jest ważna. OK, nie wiedziałem, że chodzi o legitymacje zintegrowaną z urban cardem. Ale o brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, to proszę mnie nie posądzać, bo jego "problem" nie wynika wprost, a częściej pyta się
  • Odpowiedz
@uirapuru: >Ale o brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, to proszę mnie nie posądzać, bo jego "problem" nie wynika wprost

Wprost za to wynika, że nie potrafisz się przyznać do błędu i zamiast napisać "sorki źle zrozumiałem kolegę" brniesz w zaparte..."dorosły człowieku"
  • Odpowiedz