Wpis z mikrobloga

@FeniEnt: mała spacja, mały enter, w #!$%@? nie potrzebnych przycisków w dziwnych miejscach, hałasuje mocno, czasami w randomowych momentach postanawia się wyłączać, ciężko się do niej przyzwyczaić, ślizgacze ma bardzo kiepskie, jest #!$%@? wielka xD
mi tyle wystarczy
  • Odpowiedz
@maxciekpl: Tę klawiaturę to ktoś inny ci kupił? Bo poza "hałasuje mocno, czasami w randomowych momentach postanawia się wyłączać" nie widzę wymienionych żadnych wad. No może jeszcze te ślizgacze. Poza tym ona naprawdę jest tak głośna i się wyłącza? Ktoś inny potwierdzi?
  • Odpowiedz
@maxciekpl: Chyba nie dopasowałeś klawiatury do wymagan ktore jej stawiałeś. "mała spacja, mały enter," radze sobie bez problemu a mam schowana pod blatem, "w #!$%@? nie potrzebnych przycisków w dziwnych miejscach," cenie je sobie bo potrzebne mi sa macro klawisze. "hałasuje mocno," - nigdy nie kupuj klawiatury mechanicznej dostaniesz zawału, "ślizgacze ma bardzo kiepskie," - co ty robisz z klawiatura mi sie na biurku nie przesuwa. " jest #!$%@? wielka xD"
  • Odpowiedz
@maxciekpl: Ale dla mnie rozmiar spacji, a tym bardziej entera, nie stanowiłby problemu. A duży rozmiar klawiatury to dla mnie nawet plus. Nie dość, że ma numpad (kocham jak wpisuję liczby), to jeszcze oparcie pod nadgarstki z tego co widzę.
@Ciapek57: Weź mi nagraj jak głośna jest jeśli możesz, bo sam nie mieszkam więc to spora wada by była, gdyy rzeczywiście była głośniejsza niż inne. :D
  • Odpowiedz