Wpis z mikrobloga

Takie głupie pytanie, bo pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Kupiłem szablon html na themeforest, zedytowałem nagłówki i trochę style, całość oparta jest oczywiście na bootstrapie, na komputerze lokalnym szablon wyświetla się dobrze, po wrzuceniu na serwer znika część, którą głównie edytowałem, a więc zmienione nagłówki h2 etc - w ich miejscu jest białe tło. Myślałem, że może coś z kodowaniem było nie tak, ale po przekonwertowaniu nic się nie zmieniło. Oczywiście nazwy plików etc są dobre, wielkość liter etc. Nie mam pojęcia gdzie jest błąd, skoro na komputerze lokalnym działa, a po wysłaniu na serwer nie, a to przecież głupi plik html.
#html
#webmastering
  • 8
@g500s: Brakowało pliku js dla playera youtube, po wywaleniu linijki nic się nie zmieniło. Pod explorerem również nie działa, trochę pokombinowałem z kolumnami w bootstrapie, spróbuję inaczej je porozmieszczać.
@g500s: Ok, wywaliłem z elementów class element "wow fadeInDown" który obsługiwał skrypt JS celem animacji - bez animacji działa dobrze. Na kompie lokalnym działało, na serwerze już nie. Jakiś pomysł dlaczego plik JS źle działa na serwerze?
@Wyrazisty: @g500s: Jeszcze nie sprawdziłem, ale chyba już wiem i niech ktoś się uczy na moich błędach:
w total commanderze mam zaznaczoną opcję "zmniejszaj nazwy plikow do malych"(czy jakos tak) przy przesyłaniu ftp. Pliki js miały w nazwach duże litery - zawsze robię wszystko małymi jak stara szkoła głosiła, więc miałem problem z tym gotowcem. Dzięki za pomoc i za informacje o konsoli :)