Wpis z mikrobloga

A z drugiej strony barykady niby mają jakieś hamulce? I nie wrzucaj mi tu ad personam o mojej rzekomej niewiedzy, doskonale zrozumiałem o co Ci chodziło, najwidoczniej Ty nie zrozumialeś mnie...
@BJXSTR: ależ zrozumiałem Cię, co nie zmienia faktu, że źle użyłeś zwrotu.
Ci z drugiej strony barykady po pierwsze nie są opłacani z partyjnych pieniędzy. Po drugie podają różne wiadomości, nie mają problemu z tym, żeby krytykować koalicję i często to robią. Partyjne gównomedia PiSu nawet gdyby chciały to nie napiszą nic złego o PiSie, bo się sponsor nie zgodzi. Ot prostytutki, a nie dzienniarze. Z resztą jeśli nie widzisz, że
@BJXSTR: bicz plis, przecież gównomedia srają PiSem na prawo i lewo, to oczywiste, że są przez nich finansowani, reklamy SKOKów, uswanie pseudoartykułów reklamujących SKOKi przez niezależną, wspólny podmiot będący właścicielem wszystkich gównomediów w postaci spółki Srebrna.
Wkład skarbu państwa w wybiórczą to są dla nich niewielkie kwoty, bez problemu utrzymają się z innych źródeł. Co więcej za czasu PiS też się ogłaszali w GW, bo po prostu gównomedia partyjne nie mają
@GilbertEatingGrape: Gardzę niezależną, ale nie wciskaj kitu że GW by sobie poradziła bez reklam spółek Skarbu Państwa. Jaką oni mają sprzedaż? Z roku na rok nakład wali im się na łeb, a gdyby jeszcze nie prenumeraty organów JST i właśnie tych krajowych spółek to prawie nikt by tego nie kupował. I tak ledwo wiążą koniec z końcem w Agorze...
@BJXSTR: sprzedaż gazet papierowych ogółem spada, takie czasy. Tu masz ciekawy przykład odnośnie ogłoszeń rządowych: http://www.wykop.pl/wpis/13153073/
Agora notuje zyski z różnych źródeł, nawet jak GW będzie stratna to nie znaczy, że zniknie.
Jak spółka skarbu państwa chce np. sprzedać nieruchomość to nie wystawi ogłoszenia w gazecie polskiej czy niezależnej, bo to inny target. I przypuszczam, że w takich spółkach decyzję o tym, gdzie się reklamować podejmuje jakiś dział marketingu a nie