Wpis z mikrobloga

@MasterSoundBlaster: heh ostatnio mialem o to mala potyczke slowna z pewnym uzytkownikiem. dodal linki do swietnych filmow w komentarzach jednoczesnie zakopujac moj, ze wlasnie niby nie ma sensu dodawac filmow ;P pal szesc ten zakop, ale gdyby ich nie dodal, nie wiedzialbym ze istnieja w calosci na YT. wiec jednak dodawanie filmow na wykop ma sens moim zdaniem ;)
@MasterSoundBlaster: Pomysł dobry. Ja ze swojej strony tylko dodam, że wrzucenie przeze mnie filmu należy traktować incydentalnie:) Myślę, że "daje radę" pośród innych wrzucanych na wykop rzeczy. Czy większość ludzi go zna? Myślę, że część młodszego wykopu może filmu jednak nie znać.
@Endis:

Ok, to jutro czegoś poszukam i podepnę na mikroblogu z tagiem biuletynfilmowy :) Fajnie jakby ktoś orócz mnie jeszcze tak linkował żebym nie był osamotniony ;) a później @kajakkajak: możesz to podpinać do znalezisk filmowych żeby spopularyzować korzystanie z tagów jeśli Ci się chce.
@kajakkajak: @Endis:

No to już Endis wszystko wyjaśnił w kwestiach technicznych :P

A co do tego jaki tag to myślę, że damy taki - biuletynfilmowy

Tylko jedna kwestia czy zawsze jest konieczne dawanie linka do filmu? Bo powiem szczerzę, że nie wszystkie filmy jestem w stanie odszukać. A nawet jak to nie wiem czy z polskimi napisami, napisy też konieczne?