Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #mudkipztypujekonie #wyscigikonne

Typy JohnaB na niedzielę:
Epsom Downs 2:10 – Simple Attack @ 5,00 – pojedyncza stawka
Epsom Downs 4:55 – Swashbuckling @ 3,00 – pojedyncza stawka
Dubel – pojedyncza stawka

Razem 3 stawki.

Źródło: http://mrfixitstips.co.uk/2015/09/26/sep-27-johnbs-racing-tips-and-chat-2/

Wyniki z soboty:
Ajaya @ 7,00 – 4 z 7
Tryster @ 2,75 – 1 z 9

@arka22, @mniarc, @hafn, @zly_wieczor, @Braand, @PerfectEquilibrium, @MojHonorToWiernosc, @tyloo, @Nicki_Pedersen, @Pawelya, @Diumen, @DragonXTR, @dGustator, @januszmeister, @gumioki, @shaun_the_sheep, @panpe, @carving85, @yoyoek, @Grosso
  • 16
@mudkipz: Od kilku dni zacząłem dokładniej śledzić wątki dotyczące wyścigów konnych na tej stronie http://mrfixitstips.co.uk i widzę, że jest tam kilka osób, które znają się na koniach. Tak się zastanawiam czy dobrym pomysłem byłoby zebranie napów od kilku osób i zagranie yankee za np. 1/4 stawki. Czy uważasz że to dobry pomysł? Może orientujesz się, kto oprócz JohnaB ma wysoką skuteczność? Do tej pory zanotowałem sobie kilku graczy: jonny0902, boz, Alanm
@hafn: z tamtymi typerami bywa różnie, czasami mają świetne wyniki, a czasami przegrywają cały miesiąc i kończą kilkadziesiąt stawek na minusie. Ale jeśli różne osoby typują tego samego konia, to można obstawiać.
Kiedyś grałem same yankee według typów z komentarzy z tej strony przez chyba 3 miesiące – wygrałem 2 albo 3 razy i byłem sporo na plusie, ale trzeciego miesiąca prawie nic nie wchodziło i zrezygnowałem, przerzuciłem się w całości
mudkipz - @hafn: z tamtymi typerami bywa różnie, czasami mają świetne wyniki, a czasa...

źródło: comment_UbTJRMdS2LNaNx70Jn3h3Dz8K4YusGIb.jpg

Pobierz
@hafn: Ja niedawno przewaliłem cały budżet i dałem sobie spokój na dwa miesiące, ale z tego co pamiętam, to czasami udało sie wytypować użytkownikom o nickach: deniro, bus(albo busstop) i Postman. Wracam do gry, mam nadzieje, że teraz pójdzie lepiej! :)
@hafn: Broń boże nie sugeruj się tym, że ja przewaliłem. Po prostu, już się troche nudziłem i robiłem dość śmiałe duble i trixie za większe stawki, ot tajemnica mojej porażki. Graj zachowawczo, to dobrze na tym wyjdziesz.