Wpis z mikrobloga

Cumple, nie zalezy mi na cyfrowej kolekcji gier, ktore raz ukoncze, a pozniej na 99% do zadnej nie wroce, bo po pierwsze czasu malo, a po drugie wiekszosc gier jest zbyt wtorna i powtarzalna.

Czy mozna kupic gre na psstore i pozniej legalnie ja odsprzedac? W sieci ludzie sprzedaja konta goscia z jakimis ograniczeniami czasowymi, limitem jednego pobrania, blokadami i innymi cudami na kiju, a ja bym chcial tak normalnie, uczciwie kupic gre, zagrac i sprzedac moje konto z ta gra. Da sie tak?

#ps4 #konsole #psstore
Pobierz Pacjent - Cumple, nie zalezy mi na cyfrowej kolekcji gier, ktore raz ukoncze, a pozni...
źródło: comment_vuqHvdCALwIydz1n0cjZhVCajKsTP1iu.jpg
  • 15
@catmeat: Jeszcze znalazlem info, ze na jedno konto moze byc aktywowany jeden system, to znaczy, ze w danym momencie i jak ja zdezaktywuje, to ktos sobie aktywuje bez problemow na swojej konsoli?
@Pacjent: no tylko karta, ale robisz tak: zakładasz konto, podpinasz kartę, kupujesz grę, usuwasz kartę. Najlepiej załóż sobie jakiś prepaid (np. w BZWBK) i wtedy doładowujesz sobie kartę która płacisz w PSN Store.
Co do jednego systemu - dokładnie tak, musisz u siebie ją dezaktywować.
@bartdziur: Lepiej, ale czasem na psstore sa takie promocje, ze nawet uzywane pudelka sa drozsze, a jesli konto z cyfrowka mam sprzedac bez ponoszenia kosztow wysylki i ruszania tylka z domu, to czemu nie.