Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski mam do Was #pytanie na temat #bizuteria
Macie doświadczenie z marką Orska? Zastanawiam się nad kupnem naszyjnika dla lubej. Na urodziny + święta, bo ma kumulację. Tak wcześnie bo wpadła premia i jest teraz rabat 20% Wiem, że podoba się jej ten naszyjnik, ale zastanawiam się czy jest wart tych pieniędzy. Normalnie 560zł, ja mogę mieć za ok 430zł z przesyłką. Czy za te kasę nie można kupić czegoś dużo lepszego, albo kupić coś podobnego dużo taniej?
Naszyjnik wykonany z mosiądzu oksydowanego, z kryształami SWAROVSKI ELEMENTS, średnica ok 8cm.
Pobierz dondon - Hej #rozowepaski mam do Was #pytanie na temat #bizuteria
Macie doświadczeni...
źródło: comment_hT8IOPlGmpJ091WbfGdaIgoJpAm2sbsq.jpg
  • 11
@dondon: mi sie raczej nie podoba, nie moj styl, wolalabym jakis zloty z fajna zawieszka. Ale skoro Twojemu rozowemu sie podobal i wyraznie Ci to zakomunikowala i nie musisz sprzedawac nerki zeby go kupic, to bierz i sie nie zastanawiaj :)
@dondon: oczywiscie, ze mozna za te kase kupic dobrej jakosci zloty lancuszek i bransoletke. Ale chyba chodzi o to, zeby sie pannie spodobalo. Sama nie wiem, nie kupilabym nie zlota w takiej cenie, ale z drugiej strony zdarza mi sie przeplacac za inne artykuly, np okulary. Zalezy komu na czym najbardziej zalezy :p
@aczikibom: Kurde na stronie faktycznie ostrzegają przed kontaktem z wodą. Jeżeli te kryształki odpadają to masakra. Ostro bym się #!$%@?ł gdym wydał gruby hajs jak na taką ozdobę, która nie wytrwałaby nawet kilku lat. Masz z tym jakieś doświadczenie?
@aczikibom: Tym bardziej dzięki za radę. Chyba odpuszczę sobie ten wisiorek. Jesteś w stanie polecić jakieś marki, którymi warto się zainteresować? Zwłaszcza w poszukiwaniu mniej klasycznej i odważniejszej biżuterii?