Wpis z mikrobloga

@Kanken: ja wyłączyłem mecz dawno temu, nawet mi się nie chce na to patrzeć, nie przypominam sobie kiedy ostatnio mi się zdarzyło nie obejrzeć meczu LFC do końca ze względu na #!$%@?ę
@Kanken: @Elthiryel: ja mam od pewnego czasu, że już na dzień przed meczem o tym myślę, ustawiam sobie dzień żeby obejrzeć, sprawdzam przewidywane składy na forum... Potem oglądam 10 minut, 20 i dalej nie mogę. Przełączam karty, sprawdzam livescore, patrzę na #mecz. Liverpool Rodgersa przestał mnie pociągać jak Angelina Jolie po wycięciu piersi.

@Elthiryel: @Lacik: W ogóle #!$%@? to jest żart jaki ten błazen ma wpływ na tę drużynę:

- Mecz z Bordeaux - dobra gra młodzików, nieprzesiąkniętych jeszcze filozofią Brendana. Na przykład Rossiter z Chirivellą asekurujący obronę i uzupełniający sie nawzajem.

- Mecz z Carlise - Milner - skrzydłowy na środku pomocy - biegający jak bulterier wszędzie tylko nie za piłką i Allen próbujący asekurować na raz wszystkich niepełnosprawnych graczy naszej 11.
@Kanken: Wystawia uparcie Milnera tak samo i nie widzi że gówno to daje. Brakowało mu skrzydłowych do rozciągania gry to zamiast dać Milnera na prawe skrzydło i sprawdzić co z tego będzie to dalej to samo, a na skrzydłach biegają typowe "10" (Cou, Firmino, Szwagier). Lovren tyle meczów w składzie, potrzebny był mecz z Bordeaux żeby zauważył że jest w zespole ktoś lepszy. Tragedia.
@Kanken: Wszedł Can nieprzesiąknięty Rodgersologią - grał jak z nut, z czasem szło mu coraz gorzej. Podobnie dzieje się z Gomezem, Milnerem itd. Podoba mi się bardzo Chirivella, ale jeśli będzie grał pod Rodgersem to też go zajedzie grając nim co trzy dni albo wystawi na skrzydle xD Rossiter za to w ogóle mi się nie podoba, ale nie chce mi się teraz tego wyjaśniać, może jak się znudzę meczem to
@Lacik: http://zunox.hk/zxtv82.html
@Lacik: @Elthiryel: Szczerze, to jeszcze do niedawna nie wierzyłem, że Rodgers ma gigantyczne ego, myślałem, że uparcia stawia na swoich graczy, bo jest cierpliwy i rzeczywiście widzi jakiś sens i przyszłość swojego 'systemu'. Cóż, Drystal Palace, Stoke i Arsenal pod koniec zesżłego sezonu skutecznie wyprowadziły mnie z błędu i pokazały prawdziwą twarz treneiro :I