Wpis z mikrobloga

@nibirutravian: bo wolę, żeby miało jakieś normy, gwarancję, lepsze nasycenie kolorów, nie zasycha tak.
Może to nie oryginały ale jak nie najtańsze badziewie to wytrzyma trochę. Ja miałem zamienniki które 2lata trzymały i dało się wyraźne jpg/bmp drukować.
@Lewo: sam mam drukaczkę brothera i jadę cały czas na tych tuszach po złotówce, tak jak pisał matelusz1 drukarka zwróciła się parokrotnie mam ją od 4-5 lat i nigdy nic nie zasychało i na jakość nigdy też nie narzekałem a przebieg ma duży (połowa akademika u mnie drukowała), zamienniki do brothera są tak tanie ponieważ nie masz głowicy w kartridżu jak jest w hp, tylko brothery mają wbudowaną jak coś zaschnie
@Lewo: ja używam Black Point ze względu na gwarancję zarówno na sam tusz (że nie zaschnie aż do wyczerpania) jak i drukarkę (gdyby np. wybuchnął zbiornik).

Osobiście raz miałem sytuacje że zdarzyła się jakaś nieszczelność w zbiorniku C, jeden mail przyjechał kurier i po jakimś czasie otrzymałem nowiutki :).
@Lewo: na każdym sobie mogą napisać, że ma jakieś tam normy i gwarancję.
Ja drukuje w Epsonie tuszami poniżej 2zł i nie narzekam.
Jak chcesz ładne nasycenie kolorów, to kup papier do kolorowych wydruków - jest naprawdę duża różnica.
@Lewo: DCP-J125 here, używam tanich z allegro (~2zł za jeden), drukarka już kilkadziesiąt zużyła i żadnych problemów. Wydajność zgodna z deklarowaną, różnic w jakości nie widzę. W tych drukarkach to tylko plastikowy pojemnik z tuszem, żadnej elektroniki i skomplikowanych mechanizmów, a głowica i tak sama się oczyszcza co parę dni jak tylko drukarka jest stale podłączona do prądu.