Wpis z mikrobloga

PopBalanceMod


@botanicFTS: "This mod is best used for new games only. The mod directly updates workplacecount of offices/industry/commercial. New population numbers for residential zones are only applied on new buildingsThis mod is best used for new games only. The mod directly updates workplacecount of offices/industry/commercial. New population numbers for residential zones are only applied on new buildings"

Jest coś leszego?
@botanicFTS: Wygląda na miasto parenaście tys.
Z tym modem od populacji widać większy ruch na mieście? Pieszych i samochodów? Czy tylko podbija liczbę wirtualnie?
Bo teoretycznie skoro normalnie jest pare osób na blok to ruch wokół jest niewielki a samochody stojące przed blokiem zastawiają całą drogę. Ciekaw jestem jak to jest rozwiązane skoro w bloku ma być xdziesiąt więcej ludzi? he?
@sheep17: miasto jest w #!$%@? #!$%@? autami i ludźmi, metro jest wszędzie, na takim małym obszarze mam 5 stacji i podróżuje nim 10k ludzi i coraz więcej, wszędzie korki których nie mogę zniwelować bo na takim małym obszarze pi prostu się nie da gdy najezdzaja tysiące aut na tą samą krzyżowke i nie mają się jak rozproszyc. Mod działa tak, że na mniejszym obszarze jest więcej ludzi, coś bardziej realnie niż