Wpis z mikrobloga

Spróbujemy zacząć dzień agresywnie. AKO ~20. NIEMCY: Bundesliga / WŁOCHY: Serie A / BELGIA: Proximus League / SZWECJA: Allsvenskan / DANIA: 1 Dywizja
Wygrane/zagrane: 2/19 (Dwa zamknięte live)
Zysk/strata: + 18.05 stawek
Skuteczność w kuponach od początku 3/5 2/3 2/4 2/6 2/5 3/5 4/5 4/5 4/5 4/5 3/5 3/5 5/5 3/5 2/5 0/5 1/5 5/5 4/5
#bukmacherka #sugaflysohigh
panpe - Spróbujemy zacząć dzień agresywnie. AKO ~20. NIEMCY: Bundesliga / WŁOCHY: Ser...

źródło: comment_0BGjYBsKLlFzujim5BuThNwnNZo2l4ql.jpg

Pobierz
  • 8
Było wczoraj to pytanie, więc pozwolisz ze skopiuje co napisałem wczoraj:p "Ja sam nie jestem przekonany do tych taśm, taka gra jest bardzo wariacyjna. Cały czas sobie mówię, ze muszę przeliczyć jaki byłby wynik, gdybym grał po 3 mecze jako trixie (dwa duble i trebel) wtedy tak seria 4/5 czy 3/5 albo by zarabiała, albo wychodziło koła zera. Jutro może wezmę się za rozkminianie rożnych wariantów, bo jednak taka seria 4/5 jedną
@bart222: Dodatkowo odradzam granie, takich moich taśm bez rolla 50 stawek. Wtedy lepiej potraktować, to jako zwykłe typy i pograć sobie w dublu, trixie, czy tam coś powywalać bądź obniżyć wedle uznania.
@panpe: od kilku dni notujesz po kolei kupony na mirko, ale wcześniej, zanim zacząłeś to tutaj podsumowywać, byłeś na plus? Czy grasz takim systemem odkąd tutaj wszystko wrzucasz?
@tyloo: Bylem na plus, ale grałem wiele rzeczy, nie tylko overy. Od poniedziałku gram tylko to co widać. Nie jest to żaden system, bo od jutra najprawdopodobniej będę grał trochę inaczej, mniej taśmowo. To jest bardziej challenge bo pisałem ze jak po dwóch tygodniach będę na minusie to usunę konto, jak będę na plusie to pomyślę co dalej:p
@Ture_k: Nie no dajmy Duńczykom szanse, Horsens wygrało 4 mecze z rzędu i grają z ostatnią drużyną w tabeli, która jednak w 9 ostatnich meczach na wyjeździe strzelała bramkę. Oby w Niemczech nie trwał jak wczoraj dzień undera. Antwerpia była przed meczem faworytem, przegrywają 1-0 to powinni cisnąć.