Wpis z mikrobloga

No i skoro już jesteśmy w temacie Włodzia, co sądzicie o akcji Stop Mowie Nienawiści?
Gdy zobaczyłem film Gonciarza, pomyślałem sobie, że koleś ma dużo racji i dobrze, że to powiedział, niestety jest to porywanie się z motyką na słońce. Nie trzeba było dużo, bym mógł zweryfikować swoje poglądy. Spojrzałem do sekcji komentarzy no i cóż, wszystko wskazuje na to, że raczej nic to nie zmieni, za to akcję aprobuję.
Markowicz natomiast nagrał odpowiedź na film Krzysia, w której próbował konstruktywnie dyskutować z ideą akcji. Mądrze gada, ale też i nie ze wszystkim się zgadzam. Myślą przewodnią tej odpowiedzi jest to, że takie akcje w internecie nic nie dają. A pod koniec Włodziu zaczyna mówić, że to w rękach YouTuberów jest wykształcenie młodego pokolenia swoją postawą

Także nasuwa się pytanie numer jeden: czy to nie jest przypadkiem to, co zrobił Gonciarz? Pytanie numer dwa: dlaczego powszechna jest opinia, że Gonciarz jest gimbusem i przyczyną gimbusowania wśród młodzieży? Z jego trzech kanałów tylko jeden zawiera treści "dla gimbusów" i spoiler alert, to nie jego wypowiedzi. Tylko pytania. Jego odpowiedzi z reguły są przedstawione w zabawnej, niewulgarnej formie i często przenoszącej ziarno prawdy. Co więcej, Gonciarz nie napędza maszyny hejtu zawsze starając się bagatelizować ksenofobiczne komentarze, bo to przecież nie jest kanał o polityce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No i kim jest Włodziu Markowicz żeby móc narzekać na Krzysia Gonciarza? Przecież Gonciarz na swoim kanale z Beczką nagrał dopiero 1/8 tyle filmów, co Włodziu filmów prześmiewczych z Karolem Paciorkiem w Lekko Stronniczym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście szanuję i jednego i drugiego za umiejętność wysłowienia swojego zdania w kulturalny sposób. Nie patrzę na Gonciarza przez pryzmat Beczki (chociaż nie ukrywam, że fajnie mi się go ogląda :P) i nie patrzę na Władzia przez pryzmat Lekko Stronniczego. A co Wy o tym sądzicie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#randomanimeshit #pixiv #kr0npr1nz #
Pobierz j.....b - No i skoro już jesteśmy w temacie Włodzia, co sądzicie o akcji Stop Mowie N...
źródło: comment_qJdQ8NKnTtJyccqpNH1I5Xc5ILKrT21P.jpg
  • 15
Włodziu zaczyna mówić, że to w rękach YouTuberów jest wykształcenie młodego pokolenia swoją postawą


@joookub: No to już kształcą Gimpery, Srery, pseudo-gwiazdy zakładające kondomy na głowę ku uciesze młodocianego ludu i inne rakotwórcze przypadki których z nicków nie wymienię, super kształcenie bulwo.
@Bulgulator: Główny problem jest w tym, że czarny humor przenikł tak głęboko do społeczeństwa, że ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak bardzo mogą obrażać osoby, których ten czarny humor dotyczy.
To nie jest kwestia kija w dupie, a może raczej jest kwestia kija w dupie, ale mają go osoby, które komentują pod postem Gonciarza. I tak, 95% Wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, takie
Pobierz j.....b - @Bulgulator: Główny problem jest w tym, że czarny humor przenikł tak głębok...
źródło: comment_3epYcgXORgME2CAf3tR658lARKBXxcnv.jpg
No i kim jest Włodziu Markowicz żeby móc narzekać na Krzysia Gonciarza? Przecież Gonciarz na swoim kanale z Beczką nagrał dopiero 1/8 tyle filmów, co Włodziu filmów prześmiewczych z Karolem Paciorkiem w Lekko Stronniczym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@joookub: Gonciarz przed wejściem na tube całe życie chyba robił w branży gier, więc filmów narobił tyle samo jak nie więcej. I do tego vlogi z Japonii. A co
@joookub: Obejrzałem te 2 filmy (a nie mam w zwyczaju słuchać na YT wywodów jakichś "randomów") i ci ludzie mówią jak dla mnie rzeczy oczywiste. Czy oni odkryli internet tydzień temu? Czy jest w tym coś nowego, że sieć jest siedliskiem wielkich napinaczy (którzy irl pewnie nawet by nie podnieśli wzorku w takiej dyskusji), ludzi gustujących w takim "specyficznym" humorze, a pocieszanie mówiąc "hej, będzie dobrze" nic nie daje? Internet jest