Wpis z mikrobloga

@bob22: Oby. Ten wcześniejszy z Niemiec i Anglii, można jakoś usprawiedliwić, mało bramek we wszystkich meczach dziś było, ale ten pierwszy z tego posta to porażka, nie wiem po co to zagrałem, wszedzie over 2.5 a kursy słabiutkie. Rano malowałem pokój w domu i chyba się za dużo farby nawdychałem. W ostatnim ładnie cisną. Można razy 5 zamknąć ale mam nadzieje ze w Holandii jeszcze coś urwią i Polska nie zawiedzie
@panpe: propsy! Zastanawiam się czy nie zacząć grać z Tobą, lecz martwią mnie te nietrafione serie (stosunkowo wysoki bankroll potrzebny).
@vaxx: Bankroll 50 stawek według mnie jest dość bezpiecznie, a 30 to absolutne minimum. Serie po części z mojej winy, słabo zanalizowane typy, czy jakieś kupony na siłę. Cały czas się uczę i z chęcią usłyszę opinie innych. Jak pisałem overy zawsze spoko mi szły, ale od poniedziałku gram tylko je. Po to też wrzucam staty żeby każdy mógł ocenić jak ostatnio idzie. Nikogo nie nakłaniam do gry, bo w bukmacherce
@panpe: No tak, granie na siłę zazwyczaj nie popłaca :) Trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki, a może i sam wreszcie się skuszę (stawiałem jakieś Twoje kupony za mniejszą stawkę, ale akurat trafiałem na "zabrakło jednej bramki").
@vaxx: Ja sam nie jestem przekonany do tych taśm, taka gra jest bardzo wariacyjna. Cały czas sobie mówię, ze muszę przeliczyć jaki byłby wynik, gdybym grał po 3 mecze jako trixie (dwa duble i trebel) wtedy tak seria 4/5 czy 3/5 albo by zarabiała, albo wychodziło koła zera. Jutro może wezmę się za rozkminianie rożnych wariantów, bo jednak taka seria 4/5 jedną bramką przez 4 kupony siada na psyche i późniejsza