Wpis z mikrobloga

@Nolimit: Wręcz przeciwnie. W żadnym kraju w którym byłem nie spotkałem się z taką chęcią oceniania innych osób i układania im życia wg własnego widzimisię. To jest nasza cecha narodowa - ocenianie innych na podstawie kilku zdań i #!$%@? się z butami w podjęte decyzje.

@badasq: Sponsoring to jednak nie prostytucja bo między dwiema osobami wytwarza się jakaś więź. Ale co tam spalmy wiedźmę!
  • Odpowiedz
@planet3437: a teraz wejdź jeszcze raz w to ama i wyszukaj jednej interesującej wypowiedzi.

nie zakopałem za temat ale za poziom i brak weryfikacji. Było na wykopie i innych serwisach wiele ciekawych wywiadów z prostytutkami czy nie wiem jak się sponsorowane nazywają, nie sądzę, żeby tutaj fantazja tego wykopowicza przebiła te treści.
  • Odpowiedz
@badasq: Może nie było bo nagle wszyscy próbowali zakrzyczeć dziewczynę i udowodnić jej że jest zwykłą prostytutką? Polecam więcej słuchać i poznawać ludzi, mniej mówić i wydawać swoje oceny :]
  • Odpowiedz
@planet3437: poczytałem i zakopałem, ze swojej winy czy pytających jest to beznadziejne ama. nie ma w nim czego słuchać, a już na pewno niczego czego nie słuchałem.

sam teraz mnie oceniasz mimo, że nie masz do tego podstaw - do tego dokonujesz projekcji swojej wizji świata i tego wykopu na mnie, zupełnie niesłusznej. polecam więcej dystansu do świata i zastanowienia przed dokonaniem ocen. Bo inni ludzie mogą zupełnie inaczej postrzegać
  • Odpowiedz
@planet3437: Przepraszam gdzie? To wynika ze zwykłych zasad języka, "sponsoring" ma zakres węższy niż prostytucja, teraz bierzemy zasady logiki i wychodzi nam: nie każda prostytucja to sponsoring, ale każdy sponsoring to prostytucja.

Powtarzam, nikogo nie oceniam moralnie, ale nie popadajmy w paranoję.
  • Odpowiedz
@Nolimit: > "sponsoring" ma zakres węższy niż prostytucja

Wg Ciebie. Wg niej sponsoring ma zakres inny niż prostytucja. To już nawet nie jest kwestia tego, kto ma rację a kto się myli. To jest kwestia odnoszenia się do innych osób z szacunkiem, zwłaszcza tych którzy nie podzielają naszych poglądów.

Sorry ale komentarze "Puszczasz się podobnie jak laski co przy ulicy stoją. Tyle w temacie." "To nie sponsoring, to zwykłe #!$%@?
  • Odpowiedz
@planet3437: Już się z tym zgodziłem wyżej. A co do zakresu słowa - no można naginać znaczenie, ale to nic nie znieni.

PS: Wybacz, ale nie potrafiszużywać słowa bynajmniej.
  • Odpowiedz