Wpis z mikrobloga

Mój materiał z wczorajszego mitingu przeciwko imigrantom w Poznaniu - wywiady z uczestnikami, z organizatorem, a także ze Stanisławem Michałkiewiczem: przyczyny kryzysu, odpowiedzialni za kryzys, stosunek do uchodźców i imigrantów. Polecam,

http://www.wykop.pl/link/2759831/poznan-wywiady-z-mitingu-przeciwko-uchodzcom-wywiad-ze-s-michalkiewiczem/

#poznan #imigranci #syria #polska
źródło: comment_0ULKetigwrLSHIp5PsiDUN9ATwNtjf4J.jpg
  • 20
@Janusz_Hazardu: Nie mam nic przeciwko tym imigrantom którzy znajdą pracę i zalegalizują swój pobyt w kraju. Polacy też emigrowali w przeszłości i emigrują nadal.

Nielegalnych nierobów i awanturników wyrzucić.
@felixd: Takich imigrantów będzie może 1-3% Połowa przybyszów sprowadzona z Syrii poprzez fundacje Estera dała dyla na zachód. Dlaczego? Bo u nas dają mniej, bo trzeba iść do pracy, bo tutaj mało meczetów.
Dlatego wszyscy uciekają do skandynawii, niemcy lub aglia.
@Janusz_Hazardu: hehe, akurat muszę Cię zmartwić, nie chodzę tak jak Ty do szkoły, już dawno mam to za sobą, ale nie przejmuj się kiedyś może jak trochę podrośniesz będziesz mieć własne zdanie, może czasem wyrobisz sobie na jakiś temat własną opinię, a nie łykał wszystko jak leci, ponieważ banda idiotów do której jest Ci najbliżej głośno krzyczy swoje "mądrości", dam Ci radę nie zawsze najgłośniejsza opinia jest najmądrzejsza, raczej jest odwrotnie
@Janusz_Hazardu: hehe zdradzę Ci tajemnicę, tyle czasu minęło ponieważ byłem na meczu w pingla w pracy(fajny sposób na odstresowanie, polecam), a na odpowiedz potrzebowałem około 3 minut, aż tyle poświęciłem żebyś był w stanie zrozumieć choć cząstkę tego co napisałem, ale chyba nie za bardzo mi się udało. No i widzę że ktoś ma jakiś kompleks, liczenie czasu odpowiedzi, nieźle, na pewno od razu poczułeś się lepiej "minęło pół godziny, ale
@Janusz_Hazardu: hehehe zabiłeś mnie tą wypowiedzią, chłopie Ty masz straszne kompleksy, najpierw czas odpowiedzi, a teraz jesteś lepszy bo pracujesz w domu i nie musisz tracić czasu na dojazdy, w dodatku nie potrafisz napisać nic bardziej elokwentnego jak "usuń konto", czym się zajmujesz? Wnioskuję że składasz długopisy, bo nie uwierzę że mógłbyś robić coś innego z takim poziomem dyskusji. Hehe i do tego "przegrywie", no tak Ty jesteś wygryw, pracujesz z
@Janusz_Hazardu: chyba będę musiał rzeczywiście usunąć konto, w końcu kazał mi to zrobić antyspołeczny zakompleksiony wygryw pracujący w domu, zapewne siedzenie w piwnicy i postowanie tych wypocin na mirko nazywasz pracą. Ps. mam 32 lata, ale ciiiii to tylko dla Twojej wiadomości :).