Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki z #wroclaw, szczególnie #studenci #uniwersytetwroclawski (albo ci, którzy się tam wybierajo i ogarniajo) - potrzebuję pomocy!

Termin nagli, bo rejestracja na studia kończy się 20 września (no rychło w czas mi się przypomniało, ale już jedne studia mam i tak sobie ambitnie założyłam, że może jeszcze drugie zrobię ( ͝° ͜ʖ͡°) ), więc zaczęłam się rejestrować za pośrednictwem neta (https://irka.uni.wroc.pl), co by było szybciej.
No i wszystko niby wypełnione, ale... Na kierunek, który wybrałam, jednym z wymagań jest przedłożenie pisemnego projektu pracy badawczej. Napisałam go, ale dopiero jak chciałam wgrać, to zauważyłam, że nie ma takiej opcji O.o..
Czy jestem ślepa, czy to się gdzieś indziej wgrywa czy mam zanieść wydrukowane na wydział? I podanie o przyjęcie na studia też mam zanieść (liczyłam na to, że skoro rejestruję się przez neta, to wszystko odbywa się w sieci i nie trzeba nigdzie łazić...)?
Serio, jak szłam na pierwsze studia na UAM, to nie miałam takiej papierologii i teraz #nieogarniam ( ͡; ʖ̯ ͡;) ... help?

// #kiciochpyta #stubazaproblems #studia #uw #pomocy
  • 1