Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: myślę, że ona odwoływała się do czyjejś obsesji widzenia propagandy w np dwóch obejmujących się mężczyznach w filmie i po protu odwróciła argument. A "nienormalny" miał być związek homoseksualny, a nie fakt poczęcia.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: ale nie wiemy na co ona odpowiadała, bo op tylko wyciął jednego komcia z kontekstu i rzucił wypokom ku uciesze. Może odpowiadała na czyjeś wynurzenia na temat tego, że już np ten ślub osób homoseksualnych pokazany w tv to propagowanie homoseksualizmu? Nie byłoby to coś dziwnego, ostatnio z okazji "Płynących wieżowców" kilka osób płakało, że gejostwo w publicznej telewizji się szerzy za moje piniondze.
  • Odpowiedz
@tarczownik8: noo, to miałem trochę racji, bo koleś uważa że pokazywanie Grodzkiej w mediach to już jej promowanie: o homoseksualizmie niestety nie jest zbyt dosłowny, więc nie wiadomo czym wg niego jest to "przesadne propagowanie": czy jest nim już pokazanie w tv pary mężczyzn idących za rękę? Koleś napisał tylko wytarty tekst o robieniu co się chce w swojej sypialni.
  • Odpowiedz