Wpis z mikrobloga

Mam jedną gówniatą stronę robioną chyba przez 5 latka. I muszę na niej zrobić stopkę wszedzie na samym dole strony, jednak widoków jest tak wiele, że o #!$%@?.
Można jakoś to jsem zrobić by zawsze ale to zawsze była na samym dole? #javascript #webdev #css

Obecnie jak kontent i stopkę włożę do wrappera to działa, ale tylko na niektórych widokach, na innych wywala gdzieś na środek. Clearifixy nie pomagaja, a nie chce robić tego gówna od nowa bo to wtedy trzeba wszystko.
  • 16
@rbielawski: Chodzi mi o to, że zmieniając html + css zajebię się w akcji zmieniająć praktycznie wszystko. Chciałem jakoś przykleić footera za kontent.
Kurde, nie mogę pokazać :C

Czasami widok jest w miarę okej zrobiony i position:absolute, bottom:0, left:0 działa git, a czasami po prostu wywala ją gdzies na środku gdzie kończy się wysokość body mimo, że dalej jest kontent.

To jest tak mocno #!$%@?, że ciężko nawet to opisać. xD
@dieow: Właśnie chyba to jest rozwiązanie, tylko jak policzyć wysokość skoro czasami body pokazuje, że ma wysokość połowy jak nie mniej kontentu przez braki w clearfixach etc?
@le1t00: Może $(document).height() da radę. Albo można określić wysokość i margines od góry treści za którą chcesz stopkę, jeśli mają taką samą klasę, id czy coś.