Wpis z mikrobloga

@unclefucker: HURRR JA NIGDY NIE WYDAŁEM PIENIĘDZY NA COŚ BEZWARTOŚCIOWEGO, NA COLE TEŻ NIE I NA CZIPSY!!!11
btw - jesteś na portalu ze śmiesznymi obrazkami i sam oglądasz tu zdjęcia zwierzaków więc dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@NYCBronx: Chce kupić lotopalanki i zrobic im klatke ze starej szafy :)
@robin_caraway: No i? Nadal dla wiekszosci osob stad jest to obca osoba.
@ilmash: Nie boli mnie dupa o ich pieniadze tylko o to, ze przelewaja obcej osobie pieniadze na konto zeby kupila sobie egzotyczne zwierze, dla Ciebie to nie brzmi absurdalnie?
@BezmyslnaPochodna: Dokladnie ta sama, bylam moderatorem wiec pamietam to jak wczoraj.
  • Odpowiedz
@unclefucker: Zapomniałem tylko jednej dawki mamo

@HorribileDictu:

Nie boli mnie dupa o ich pieniadze tylko o to, ze przelewaja obcej osobie pieniadze na konto zeby kupila sobie egzotyczne zwierze, dla Ciebie to nie brzmi absurdalnie?


Nie boli Cię dupa o ich pieniądze ale o przelewanie tych pieniędzy obcej osobie...yeah, fuck logic, to dopiero brzmi absurdalnie :D
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: Z jednej strony kazdy robi z kasa co chce i lepsze to niz kupic paczke fajek, a z drugiej troche dziwne, moze tez lekko zalosne zbierac kase w taki sposob. Fajnie pokazywac zwierzaki, ale prosic ludzi zeby dawali(nie inwestowali) na rozwoj swojej firmy? Slabe.
  • Odpowiedz