Wpis z mikrobloga

@empeash: A myslisz o niej w kategoriach "obrony"? Bo jak tak to zastanow sie czy bedziesz mial jaja #!$%@? komus i poniesc konsekwencje tak prawne jak i "psychiczne". Bardziej polecam dobrego batona.
  • Odpowiedz
@empeash: Tak, w takich kategoriach myślę. Jeśli ktoś przyjdzie nastawać na moją rodzinę to nie będę miał skrupułów... Polaków się nie boję, nikt mi w Tarnowie nie zagraża, myślę bardziej o muslimach którzy mogą się tu lada dzień pojawić. Batona mam, metalowego, nie ze sprężyny i użyłem go już dwa razy w obronie własnej.
  • Odpowiedz
@empeash: A skąd wiesz że tak nie będzie niedługo? Ja wiem że my się tu nie mamy czego obawiać ale... Strzeżonego Pan Bóg strzeże :) Oczywiście moje pytanie było lekko humorystyczne co nie zmienia faktu że chcę sobie kupić maczetę i nauczyć się nią walczyć, czasy są ciężkie, broni posiadać nie mogę, pałkę teleskopową mam, umiem się nią posługiwać, trochę samoobrony za sobą też, czas na maczetę...
  • Odpowiedz
U mnie na balkonie ciepło i spokojnie ale skoro twierdzisz że czasy są spokojne to nie będę Cię wyprowadzał z błędu. Stwierdzam tylko że jeśli twierdzisz że czasy, jak to napisałeś "spokojne w ciul" to chyba siedzisz w piwnicy. Nevermind, EOT, pozdro, peace and love :)
  • Odpowiedz