Wpis z mikrobloga

Mirki w jaki sposob moge sprawdzic czy moj laptop nadaje sie do przerobki. Tzn, chcialbym mu troche ramu dodac i moze karte graficzna czy lepszy procesor? Mam Lenovo G50-30 aktualnie 4Gb ramu na grafice intela. Przy zakupie dostalem informacje ze ramu mozna do 16gb podniesc. A jesli jest jakis mirek z Warszawy ktory sie tym zajmuje chetnie sie z nim dogadam.

#laptopy #lenovo #komputery
  • 20
@BeardMan: Karta graficzna, jeśli jest dedykowana to prawdopodobnie nie da się wymienić.
Procesor, jeśli nie jest przylutowany, da się wymienić. RAM możesz spokojnie wymienić sam, w obudowie jest oznaczone miejsce, gdzie są 2 kości ;)
@czikapu: Jesli dodam samego ramu to osiagi np. W grach ale nie jakis najnowszych z mega wymaganiami tylko cos jak CS czy League of Legends podniosa sie ? Czy to sie nie oplaca.
@czikapu: Dysk SSD czym sie rozni od takiego zwyklego ? Wiesz co mi kwestia finansowa nie robi roznicy az tak po prostu nie sadzilem ze bede tego laptopa do gier wykorzystywal a tu jednak, z drugiej strony nie chce wydawac na kolejnego laptopa tylko zeby pograc od czasu do czasu.
@czikapu: A polecisz mi jakis dysk, ktory mialbym zakupic czy do wyboru takowego potrzebne sa jakies szczegolowe informacje. Czy to obojetne jaki dysk do jakiego laptopa?