Wpis z mikrobloga

Oglądanie programu w tv to praca? Czy uważasz, że to jest na żywo?


@ChocolateThunder: Wyświetlanie strony internetowej sklepu online to praca? Czy Cejrowski sądzi, że ktoś siedzi w jego sklepie internetowym w weekend i pracuje by był on "otwarty"?
@ChocolateThunder: A ja się odnoszę do faktu, że Cejrowski wyłącza swój sklep internetowy w niedzielę gdyż Biblia zakazuje pracować w ten dzień - i robi z tego niezłą pokazówkę.
Skoro nawołuje do zamykania sklepów w niedzielę to nie dziwię się, że "zamyka" swoj. Tak jak w wielu sprawach się z nim nie zgadzam to tutaj ma moje pełne poparcie. Tu nie chodzi tylko o pracę, ale też o robienie zakupów, wszystko logicznie, nie wiem o co ci chodzi.
@ChocolateThunder: Widać, że muszę Ci to dokładniej wytłumaczyć.

1) Biblia nie zakazuje otwartych sklepów w niedzielę, tylko ogólnie pracy.
2) Cejrowski zamyka swój sklep internetowy w niedzielę pod tym pretekstem, mimo, że żadnej pracy taki sklep nie wymaga - przecież nie ma obowiązku realizacji zamówień, odpowiadania na maile itp. Sklep po prostu jest dostępny w internecie. Raz wgrany sklep nie wymaga pracy do działania (pomijam konserwacje itp.)
3) Jednocześnie Cejrowskiemu
Oj, chyba ja muszę dokładniej wytłumaczyć: sklep internetowy nie wymaga pracy, ale umożliwia robienie zakupów, a tego nie powinno się robić w niedzielę. Nie wiem co na to Biblia, wiem, że tak mówią księża. Puls TV to nie telewizja katolicka, skąd to wziąłeś? Twórca programu nie ma zresztą raczej wpływu na to kiedy idzie jego program. Podsumowując: dowaliles się, żeby się dowalic chociaż jest tyle innych prawdziwych problemów z Cejrowskim.