Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś rozważa #emigracja do #anglia to teraz jest najlepszy moment. Wakacje się skończyły, młodzież i studenci opuszczają magazyny i fabryki, jest głód rąk do pracy. Do tego stopnia, że agencje odkopały moje CV sprzed 8 miesięcy i dzwonią, czy przypadkiem nie jestem wolny albo nie chciałbym zmienić pracy na lepiej płatną. Serio serio. Teraz, przewiduję, że potrwa to jeszcze ze 2-3 tygodnie i się uspokoi.
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@c4-pl-: ja bym w zyciu nie poszedl do UK gdybym nie mogl zdac testow z angielskiego na podstawowym poziomie tsk jak Ty to zrobiłeś.

£600 spokojnie wystarczy
  • Odpowiedz
  • 0
@Lajsikonik: okres ten bedzie trwal do listopada i skonczy sie w styczniu. Pracowałem w agencji od listopada i widzialem co sie dzieje. Do samego ASOS przyjmują 20 osob dziennie przez miesiąc.

@mosukee: najgorszy okres, czekać do kwietnia

@robertK: tygodniowa, £600 wystarczy w 100%
  • Odpowiedz
@sorek: nie #!$%@? się, każdy jest inny, już trace do ciebie cierplowosc pomału, uciekles do uk przed polska mentalnoscia aby sam ją propagować. Tu gdzie jestem przyjmuja polskich kierowcow co znaja 3 slowa na krzyż. WIEC SIE NIE #!$%@?

reklamuj sie dalej na wykopie i rob biznes na wykopkach ale mnie zostaw w spokoju, delikatnie ostrzegam
  • Odpowiedz
  • 0
@c4-pl-: to Ty tez zostaw temat Polakow w UK bo jestes 3 miesiace i nie poznałes nic. Jestes typem ktory tu przez takie myslenie nic nie osiagnie
  • Odpowiedz