Wpis z mikrobloga

No tak, bo każdy arab to terrorysta i gwałciciel.


@ButtHurtAlert: I gdzie to sobie uroiłeś ?

Niepodważalnym faktem jest natomiast, że islamska kultura motywuje do gwałtów i przemocy wobec kobiet. Generując nieporównywalnie większą ilość patologii niż Europejczycy.

. Mówi się o tym na matematyce.


@ButtHurtAlert: Masz jeszcze sporo do powtórzenia przed tym najważniejszym egzaminem szkoły gimnazjalnej :).
@ButtHurtAlert: Bardzo mnie to cieszy. Konwersacje z intelektualnym ubóstwem zamkniętym na świat i nie dostrzegającym różnic między kulturami mocno mnie nużą. Mniej jałowym zadaniem byłoby tłumaczenie dzieciom z trisomią 21 rozwiązywania całek oznaczonych.

Kiś się dalej w piwnicy, a ja wybieram się na najbliższą manifestację przeciwko przemocy wobec kobiet i "niewiernym" :). Bez pozdrowień.
Właśnie dlatego nie chciałem dyskutować xDDDDDD


@ButtHurtAlert: Nie chciałeś dyskutować raczej z braku argumentów w obliczu faktów. Ale spokojnie, wyjedziesz gdzieś, dorośniesz i sam zrozumiesz to i owo. Z tego naprawdę da się wyrosnąć :).

prawicą


@ButtHurtAlert: Pudło. Sprzeciw wobec przemocy ze strony muzułmańskich fanatyków nie ma stricte podziału politycznego (mimo pewnego rozkładu statystycznego). W całej Europie angażują się w nią prawicowcy, lewicowcy i liberałowie.