Wpis z mikrobloga

Poleci ktos dobrego golibrode, do ktorego nie trzeba miesiac czekac? #wroclaw #broda
Mam prawie roczego #!$%@?, nad ktorym musze zapanowac.

Swoja droga, jak u innych mireczkow brodaczy z sypaniem sie brody? Wiem, ze to naturalne, ale dziennie gubie przynajmniej kilkanascie i wiecej wlosow. Przy krotszych nie padaly tak obficie, a nosze bordy od lat. Przy obecnej zaczyna to byc meczace, a przy czesaniu to az lezka w oku ile tego trace. Uzywam olejkow i odzywek, generalnie wyglada zdrowo, ale moze cos jest nie tak.
waldo - Poleci ktos dobrego golibrode, do ktorego nie trzeba miesiac czekac? #wroclaw...

źródło: comment_tlmRnpovc6jAaq4jQXSUqm3vXvX1g9xB.jpg

Pobierz
  • 6
dobrego golibrode

nie trzeba miesiac czekać

@waldo: wybierz jedno


jeszcze mają salon na krupniczej 7/1A
BarberShop 4 men

A z brody mi też się sypie. Lubię ją sobie gryźć i muszę z zębów wydłubywać :P
@sidhellfire: Thx, sprawdze. Tak wiem, ze na mistrza z szybkim terminem nie trafie, ale chodzi mi wlasnie o kogos godnego polecenia.

@MasterSoundBlaster: @sidhellfire: No to moze niepotrzebnie panikuje. Jak mam dluzsze posiedzenie w kuchni to warkocz albo przynajmniej spinanie gumka bo inaczej to zarcie jest niesmacznie przyprawione. Broda miedzy zebami to przy kazdej kanapce, ale to przez bujny was, ktorego i tak chce sie pozbyc w jakims stopniu.