Wpis z mikrobloga

@wspodnicynamtb: właśnie o to chodzi w makietach że mają stać a nie po tygodniu usychać czy gnić x\D. Samemu robisz i tyle, chciałabyś wszystko na gotowo ^^.

Tego że sztuczne wyglądają słabo to mi nie wmówisz, ludzie potrafią cuda zrobić, popatrz sobie na makiety do kolejek itp. Rozumiem że można nie mieć chęci / talentu/ czasu itp. ale nie mów że wyglądają słabo.
minusuj - @wspodnicynamtb: właśnie o to chodzi w makietach że mają stać a nie po tygo...

źródło: comment_O6pZFie2oW4BT0n0GuLJcK769MtKCsqT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@minusuj: O rety, ta makieta potrzebna mi tylko do zdjęć. A później może równie dobrze wylądować w koszu. Nie zajmuje się robieniem makiet, więc na pewno bym tyle czasu nie spędziła na robieniu drzew. Także spoko, rozumiem.
A pisząc o sztucznych roślinach miałam na myśli takie sztuczne z kwiaciarni, nie bulwersuj się;)
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: No spoko, nie bulwersuje się, po prostu lubię dopracowane makiety sam budynek mi się podoba zieleń też jest ok (poza tym fragmentem co wyżej wymieniłem), (nie żeby sam robił makiety - znawcą nie jestem ;p - przynajmniej póki co). Jak do zdjęć to też spoko tylko jakieś ładniejsze listki wybieraj ;p.
  • Odpowiedz
@minusuj: Wiesz, bardziej niż makieta spódnica robi model architektoniczny. Który rządzi się trochę odmiennymi prawami niż typowe makieciarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj wszystko jest symbolem. Model przede wszystkim ma pokazać przestrzeń. Sztuczna zieleń ze sklepu z materiałami do makiet to imo nawet fopa. Większość ludzi używa jakichś uschniętych patyczków, gałęzi, czy jakichś ręcznie robionych drzew.
Maciej psuje obrazki więc masz i linki:
1
2
3
NuGuns - @minusuj: Wiesz, bardziej niż makieta spódnica robi model architektoniczny. ...

źródło: comment_6thCsbH5721PIgJzGdprvHJFOYyvmdM4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz