Wpis z mikrobloga

@MattePRL: jest zajebisty. Ogarniasz sobie workflow podpinasz go pod development i odpala Ci sie chrome intellij z otwartym projektem i co tam jeszcze chcesz

windows - nie dziala, jaki ten widnows zly, nic nie zrobie bede tupal noga i narzekal

macos - nie dziala, o jej wypieprzylem 7k, lepiej poswiece 3h na wygogolanie odpowiedzi na moje problemy, och jaki ten system wspanialy


@bazingaxl: que? sorry ale windy mam dosyć. Przesiadłem
@Stefan_Siarzewski: chodzi mi o psychologie ludzkich zachowan

jesli cos jest tanie i nie dziala to portafimy wieszac na tym psy, jesli jednak kupisz mercedesa albo macbooka i od startu nie ma tak jak sobie wyobrazales to jestes sklonny nadal do chwalenia swoich zakupow :)

na obu systemach mozna wykonac prace bo pracuje sie w aplikacjach najczesciej a jesli ktos nie umie dobracowac miejsca pracy bo go nie zna no to cos
@bazingaxl: bez przesady nie jestem bezkrytyczny, przesuniecie alta mnie troche #!$%@?ło na początku już przywykłem

na obu systemach mozna wykonac prace bo pracuje sie w aplikacjach najczesciej a jesli ktos nie umie dobracowac miejsca pracy bo go nie zna no to cos swiadczy o nim jako o specjaliscie


@bazingaxl: problem polega na tym że jak już pracujesz po 8 -12h dziennie (etat + swoje rzeczy) to na prawdę takie rzeczy