Wpis z mikrobloga

Mirki, kilka słów ode mnie jako że #imigranci to główny temat od rana do wieczora.

Wielu moich znajomych ostatnio uważa mnie za wielkiego rasistę bo uważam, że dzicz, która napływa do Europy nigdy nie powinna była się tu znaleźć, ale skoro tak się już stało to jakim prawem z pieniędzy obywateli mają być utrzymywani? Dla przykładu: pakuje dzisiaj swoje manatki i wyjeżdżam do Nowego Jorku. Tam rozkładam się na dworcu i wołam na głos jak mi jest #!$%@? i źle. Czy ktoś z rządu amerykańskiego przyjdzie do mnie z kluczami do mieszkania, jedzeniem i stanowiskiem pracy albo socjalem w postaci kilku tysięcy $? #!$%@? nie sądzę. W najlepszym przypadku dostanę paralizatorem a jak będę dalej robił dym to kulkę w łeb i elo.

Jak słyszę lewaków i tą ścierę Kopacz, że przecież jesteśmy w Unii i musimy być solidarni to mnie #!$%@? strzela. Przykład: Małżeństwo mieszkające naprzeciwko mnie (28 lvl i 26lvl) ma dwójkę dzieci a trzecie w drodze. Są mega rodzicami, dzieciaki wychowywane wg mnie perfekto. Jednak ich drugi syn urodził się z pewną wadą (nieważne jaką - ważne, że koszty leczenia są #!$%@?ńsko ogromne). Jako, że ziomek pracuje fizycznie a dziewczyna jest kosmetyczką to wiele nie natargają miesięcznie. Zwracali się do różnych urzędów już pierdyliard razy o jakąkolwiek pomoc, nawet nocleg dla tej dziewczyny w czasie, kiedy musi wyjechać na drugi koniec Polski do kliniki z młodym. Ni #!$%@?. NI #!$%@?, nawet grosza nie dostali i wszystko finansują z własnej kieszeni i z pomocy bliskich. Dopiero ostatnio załapali się do programu jakiejś fundacji więc ich trochę odciążą.

Takich rodzin jest w Polsce w #!$%@?. Tutaj chore dziecko, gdzie indziej tydzień na kanapkach bo na obiad hajsu nie styknie. Nie twierdzę, że należy dawać każdemu na wszystko pieniądze bo zbyt duży socjal doprowadza do tego co się dzieje teraz w Niemczech ale #!$%@? mać.....lepiej jest wydać grube miliony na to gówno, które nie potrafi pracować niż na własnych obywateli?

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #polityka #islam
  • 5
@Thiiin: Wszystko spoko tylko dlaczego od razu nazywasz imigrantów gównem które nie umie pracować? Zatrudniałeś jakiegoś Syryjczyka że wiesz? Co Myślisz, że w Syrii to oni z socjalu żyli przez całe zycie? Muslimy też w tych swoich biednych krajach żyli na socjalu? No #!$%@? nie sądzę. #!$%@? jak normalni ludzie ale wojny zabrały im Wszystko. I #!$%@? jestem ciekaw czy bylbys tak bardzo przeciw solidarności wewnątrz UE gdyby to nie Ukrainę,
@Thiiin: Może jak chcesz się wypowiadać w tym temacie to najpierw naucz się odróżniać imigranta od uchodźcy, co? Wtedy nie będziesz musiał gdybać o wyjeździe do Nowego Jorku, bo Polska już nie raz produkowała duże ilości uchodźców i jednak zazwyczaj mogli liczyć na pomoc w krajach zachodnich. Na szczęście wtedy żałośni krzykacze o brudasach i dziczy byli mniej skuteczni.