Wpis z mikrobloga

#rozdajo , dzisiaj #ksiazka, coś co powinno spodobać się miłośnikom #wojciechcejrowski.

Zasady proste: plusujecie, ja do godziny lub 3 godzin, losuję jedną osobę, kontaktuję się z nią na PW i proszę o adres.
W przypadku gdyby czas odpowiedzi był niesatysfakcjonujący, to losuję inną osobę (ja chcę dzisiaj to wysłać).

Wysyłka na terytorium Polski, w zwykłej kopercie, ekonomiczny, niepolecony, więc jak zwykle nie daję gwarancji, że dojdzie (o dziwo z poprzednich rozdajo chyba wszystko dotarło... 'chyba', bo nie śledzę, ale niektórzy zgłaszali, że otrzymali przesyłki)

„Chcę odnaleźć trzy plemiona ludożerców, a także członków innych 51 dzikich plemion, których ślad zaginął ponad 60 lat temu”. To zdanie, wypowiedziane przez Raymonda Maufraisa, drukowało wiele czasopism opisujących jego fascynującą i zarazem przerażającą przygodę. W wieku dziewiętnastu lat wyruszył w głąb brazylijskiej puszczy, biorąc udział w wyprawie, której celem było poznanie życia i obyczajów pierwotnych szczepów indiańskich z Mato Grosso. Trzy lata później samotnie podjął się niezwykle ryzykownego zadania. Chciał przedostać się przez dżunglę Gujany do masywu górskiego Tumuc-Humac. Ślad po nim zaginął. Nad brzegiem rzeki Tamouri znaleziono opuszczony biwak i dziennik Raymonda, który, wraz z przejmującą relacją autora z podróży do Mato Grosso, został wydany pod tytułem „Zielone piekło”.


opis z okładki.
C.....e - #rozdajo , dzisiaj #ksiazka, coś co powinno spodobać się miłośnikom #wojcie...

źródło: comment_HuOP43rE1hgr9mqEK0i0KzbdQwnDGPnT.jpg

Pobierz
  • 10