Wpis z mikrobloga

Ten wpis to dodatek do tego wpisu:

1. Więcej pytań na myślenie:
Dawno, dawno (dawno!) temu napisałem taki program składający się praktycznie z samych pytań i nazwałem go "10 Kroków Do Wolności Osobistej". Przepadł gdzieś bez echa, ale teraz bardzo tu się przyda, bo zaleje was wszystkich srogą ilością pytań. Oto link do pierwszego kroku: http://zyjwiecej.pl/10-kdwo-krok-1-kim-jestem-dokad-zmierzam/ . Te zadania są dedykowane szczególnie tym osobom, które mają problemy z ogarnięciem podstaw swojego życia. Jak chcecie znać dalsze kroki, to wpiszcie w wyszukiwarce tej strony "10 KDWO" i wam znajdzie wszystko 8). Na marginesie - ta strona to strona projektu ŻyjW!ęcej, który współtworzę z innymi osobami, które zamiast słodkiego pierdzenia o rozwoju osobistym, wolały go uprawiać. Perełką jest nasze forum i w dziale "Powitalnia" możecie o nas poczytać więcej.

2. Więcej o motywacji:
Już nie tak dawno temu (bo około rok temu) wydałem audiobooka pt. "Potęga Myśli", w którym zebrałem wszystkie klasyki eksperymentalnych nauk społecznych (głównie psychologii i psychologii społecznej), a całość podałem z tłem filmu "Matrix", który jest moim ulubionym filmem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wszystko trwa równe 24h i jest za darmo do pobrania (musicie mieć jedynie konto na Chomiku). Jednym z nagrań na tym audiobooku jest to, które dotyczy motywacji ("10. Motywacja") i właśnie to nagranie wam serdecznie polecam. Wchodzicie na http://ozdb.pl/ i płyta "Potęga Myśli" będzie pierwszym newsem (pisze tam rzadko - tylko wtedy, gdy robię coś wokół warsztatów, więc się nie przestraszcie, że nic się nie pojawiło od kilku miesięcy). Myślę, że znalezienie plików nie powinno sprawić problemów, a jeśli tak będzie, to piszcie tutaj ;).

3. Małe "coś" na dziś:
A jako, że dziś - jak co tydzień - mamy kolejną premierę naszego odcinka na vlogu, to żeby nie zaśmiecać sobie tego tagu, wrzucę info o tym właśnie tutaj (może ktoś się skusi i obejrzy). Dzisiejszy temat to Jak polepszyć swoją samoocenę :).

Dajcie znać, czy materiały wam pomogły ;D!

#ponadprzecietni
  • 10
@yoloBaklawa: Wypas. Będę miał to na uwadze i ogarnę niebawem, ale na razie ciężko, bo juto wesele, a dziś już konam, więc odpalę sobie jeden odcinek "Narcos" i idę spać ;P