Wpis z mikrobloga

Takie pytanko - ktoś jest w stanie polecić jakieś #sluchawki douszne (nie dokanałowe, zwykłe "pchełki") w cenie <50zł ? Długo używałem Vedie SRS-300, które za swoją cenę (~30zł) mi pasowały pod względem jakości dźwięku, i pytanie czy po prostu iść do marketu i wziąć jakieś panasonic-ki czy inną tego typu masówkę (która mi się w sumie niezbyt sprawdziła, używałem tego przed Vedią) czy jest jakiś model/producent który w tym przedziale cenowym robi coś sensownego, a'la te tanie słuchawki #xiaomi ?

Może być coś z #aliexpress czy innego #banggood bądź #dhgate.

  • 21
@Scorpio412: jak dojdą to chętnie przeczytam jak się sprawują, pomimo tego że ich design jest... dość ekstrawagancki ;)

@konto_urojone: o, to ktoś zna vedię poza mną :D

Jeszcze zawsze pozostaje mi przeszukać jakieś fora, może znajdę jakieś sugestie poza "dołóż X i kup Y"...
@konto_urojone: sam przerobiłem bodajże 3 pary srs300, ale ostatnio jak chciałem kupić na zapas (bo mogą kiedyś skończyć je produkować) no to... przestali je produkować >.<

Pomyślałem że przeglądnę aliexpress po cenie 15-20$, i będę sprawdzał jakieś recenzje w sieci... Że też wszyscy się przerzucili na dokanałówki...
@hjrhombre: nie wiem, szczerze mówiąc... po prostu nie chcę dokanałowych, aby coś słyszeć z otoczenia, nie chcę całkowitego wytłumienia, już raz zostałem przez to potrącony przez samochód ;)

Co do barwy/jakości to piszą, że to właśnie dokanałowe są lepsze, że dźwięk "lepiej się rozchodzi", że tak powiem
@noriad: Miałem już Vedie SRS i uważam je za gówno. Wg mnie MX160 brzmią lepiej, pełniej, nie tak sucho. Przestrzeń na podobnym poziomie, dużo lepszy bass i średnie w MX.

Jest kryzys na rynku pchełek, a osobiście nie lubię doków więc też szukam czasem czegoś fajnego.

Ja bym brał spośród tych
1.MX160 - nie wiem czy warto brać droższe MX-y, wszystkie brzmią podobnie dobrze.
2.Awei ES-10 - zamulone ale muzykalne i
@MichaI: @nieeeeeeee: Dzięki Wam za odpowiedzi w tym temacie, zamówiłem te Philipsy na test, jeżeli będą kiepskie to wtedy będę zastanawiał się czy brać MXy czy może jakieś chińczyki (Awei, Cresyn czy inny Meizu)
@noriad: Meizu byly po 9zl zajebiste ale juz nie ma

Troche slabo z tymi Philipsami ale coz, ja ich nie polecalem, ale zawolaj i napisz jak grajo jesli mozesz, pozdro
@MichaI: dobra, zawołam. Wiesz, kupiłem je bo przydałoby się je mieć szybko (vedie właśnie mi się rozleciały kompletnie). Jeżeli będzie szmira to przynajmniej będę miał coś zastępczego czekając na paczkę. O jakim modelu Meizu mówisz ? Tym, co teraz można kupić za 30-40zł ? Czy jakiś inny ?