Wpis z mikrobloga

6681 - 2 = 6679

Piotr C
1. Pokolenie ikea
2. Pokolenie ikea. Kobiety
Literatura współczesna

Ciekawe, pełne humoru i wulgaryzmów książki znanego blogera. W skrócie - prawnik zatrudniony w korporacji, dużo imprezuje, co tydzień inna w łóżku. Do tego lubi gotować i potrafi być miłym facetem. Mnie się podobało, książka na poprawę humoru ;)
#bookmeter
  • 6
trochę taki współczesny harlequin :-)

Książka jest na fali? Tytuł sprzed 2 lat.


@Little_Juice: czytałam jedynie fragmenty publikowane w Angorze kilka lat temu, ale pamiętam, że autor miał wiele trafnych spostrzeżeń co do kondycji współczesnych relacji międzyludzkich. Myślę, że nie ma co zakładać z góry, że jest to modne czytadło dla karyn.
@strychnina77: ja przeczytałem obie książki w całości. Część pierwsza lepsza od drugiej.
Obecnie mam wrażenie (nie tylko ja), że teksty umieszczane na http://pokolenieikea.com są w większości nie napisane przez autora. Cóż, jego blog i może sobie z nim robić, co mu się podoba. Wiem, że trzeciej części (jeżeli taka powstanie) nie kupię.

Myślę, że nie ma co zakładać z góry, że jest to modne czytadło dla karyn.

Ja nie napisałem, że
Ja nie napisałem, że dla "karyn". W mojej opinii prędzej dla kobiet w okolicy trzydziestki, pracujących w korpo.


@Little_Juice: wiem wiem, że to nie Ty pisałeś o karynach - tak sobie rzuciłam taką swoją ogólną opinię w eter :] Pierwszą część miałam zamiar dorwać po przeczytaniu tych fragmentów, ale jakoś później uleciało mi z głowy [zresztą mam kilometrową listę książek 'do przeczytania'], o drugiej nawet nie słyszałam ale dziękuję za Wasze