Wpis z mikrobloga

@laionik: pewnie wiesz, że jestem prokibicowski, ale do #!$%@? pana po kiego krzyczeli w tej Bazylei, widzieli przecież, że są na cenzurowanym. Chcieli udowodnić jacy to są odważni i jebiący uefę kibice to teraz mają. Równie dobrze mogli pokrzyczeć pod stadionem i żadnych recydyw by nie było :|
@cielo: za vlepki przed stadionem dostaliśmy 25k (albo 50k) euro kary ;) Wlepka "good night left side". Już pare lat temu gdy FARE i NW jeszcze tak odważnie nie gnębiła polskich klubów.
@laionik: pamiętam o tych wlepkach, ale ja nie o tym. Mi chodzi o sam fakt odjebywania takich akcji wiedząc, że jest się na cenzurowanym. Przecież jak ktoś chciał nawet tak na meczu pokrzyczeć to nie mógł na ligowym? Żadnej kary by nie było, co najwyżej z 5-10 tys cebulonów
@cielo: na lidze, za takie rzeczy nie karają. Tutaj tak się zbiegło, że to był pierwszy mecz po karze ;)
Z jednej strony dobrze, że będzie zamknięty stadion - Klimczak w końcu dostanie po kieszeni a przyda mu się... tego #!$%@? jak najszybciej trzeba #!$%@?ć. Z drugiej szkoda bo kopacze bez nas za dużo za pewne nie ugrają a fajnie by było wyjść z grupy
@laionik: Tak, tylko potem są płacze, że zarząd nie #!$%@?ł kilkuset milionów na Ronaldo i drugiego tyle na Beniteza czy innego Guardiolę. Wszystko dla wątpliwej przyjemności odmrożenia uszu na złość UEFIE która i tak ma to w dupie, a kasę traci klub.
Prowokowanie UEFY to takie trochę prowokowanie debila z shotgunem. Można mieć rację i dostać headshota.