Wpis z mikrobloga

@yasori: Ten w podanym linku akurat nie zmienia animacji. Overhaul wraz z nowymi ciałami, które zwiększają liczbę kości w szkielecie, daje też moda na lepszą animację chodzenia, ale nie wiem jak on się nazywa i nie mogę go znaleźć w Data Files. Może ktoś inny będzie wiedział, ja mam trochę z dużo modów, żeby to przeszukiwać.
@yasori: Pamiętam, że kiedyś używałem jakiegoś i to chyba to :) W komentarzach tam masz nowszą wersję. Instalując to, trzeba jeszcze uruchomić jeszcze inny program, tam też jest link do tego. Nie są jakieś super zajebiste, ale zawsze coś.
@HpALc_9000: Musiałbym pobrać grę po angielsku, zainstalować mod i dopiero spolszczyć? Posiadam oryginalną wersję po polsku więc jak pobiorę sobie ENG z torrenta mogę mieć czyste sumienie, nie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yasori: Nie mógłbyś gry spolszczyć, bo to wymaga podmiany .exe, więc wróciłbyś do punktu wyjścia.
Co do czystego sumienia, to torrent niestety legalny nie jest w tym wypadku, bo udostępniasz pobrane fragmenty gry innym, natomiast gdybyś korzystał np. z darkwareza (który zarzeka się, że jest miejscem na kopie zapasowe ( ͡º ͜ʖ͡º)), to wtedy sumienie możesz mieć czyste. Znaczy, częściowo, bo to nie jest dokładnie ta
@yasori: Kiedyś na Adamantytowej Wieży chyba ktoś się chwalił, że po tygodniu udało mu się zainstalować i napisał poradnik o tym, ale serwis od dawna jest niedostępny, a ja nie pamiętam jak on to zrobił.