Wpis z mikrobloga

Myślałem że to idiota, ale on jest już zdrowo #!$%@? :)
Jeden cytat lewaka mnie szczególnie rozbawił. Nie wiem gdzie oni żyją i co biorą ale chyba chciałbym by to było zakazane.
"6. Nie rozumiemy, że multi-kulti jest nieuchronne

Świat przyszłości nie będzie znał granic ani narodów, bo się w pełni zjednoczy. Pokolenia polskich dzieci urodzonych w UK to bardziej Brylacy (British + Polak) niż Polacy, w niektórych miastach mieszka więcej obcokrajowców niż Anglików, a Latynosi z amerykańskim podejściem do życia zdominowali południe Stanów Zjednoczonych. Ta synergia związana jest ze wzrostem poziomu świadomości ludzi na świecie, Internetem nieznającym granic, łatwością podróżowania, coraz szerzej otwieranymi granicami, wzrastającą anglicyzacją języków narodowych. Proces powstawania Obywatela Świata jest nie do uniknięcia. I jest potrzebny - Polakom również. Dopóki nie zobaczymy i nie nauczymy się latynoskiej życzliwości, niemieckiej precyzyjności, angielskiego dżentelmeństwa, amerykańskiego optymizmu, to nasze cienie narodowe - zawiść, lęk przed nieznanym, nieufność, kombinatorstwo, hejting, będą dalej sterowały naszym życiem."

http://mateuszgrzesiak.natemat.pl/153923,7-analitycznych-wnioskow-plynacych-z-artykulu-16-powodow-dla-ktorych-powinnismy-stanowczo-zabronic-uchodzcom-osiedlenia-sie-w-po

#imigranci #natemat #politycznapoprawnosc #wypranyleb #wypranymozg #whocares #bekazlewactwa
  • 3
  • Odpowiedz