Wpis z mikrobloga

Mircy,

Ostatnio chwalilem zakup tabletu Chuwi Vi10 na #aliexpress z jednym problemem - #windows nie jest aktywowany, bo klucz wprowadzony jest uzywany na innym urzadzeniu.

Po dosyc ciezkim kontakcie z majfriendem (his inglisz no gut) ten zaproponowal mi, ze wysle do mnie na miala Windows Activator. Czy to czasami nie jest jakis sposob na crackowanie Windowsa zeby byl 'original'? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Generalnie wlasnie otworzylem Dispute na Ali i nie wiem czy w razie czego akceptowac od niego ta forme zadoscuczynienia czy cisnac o oryginalny klucz. Czy moze ten aktywator to faktycznie cos oficjalnego?

Pozdro
  • 6
@KubaJam: Eee, nie wiem o co kaman chyba sam reinstalował os. Bo w moim Vi8 normalny oryginał jest. i się sam ładnie aktywował. Kiedyś czytałem że do 10 cali Windows daje producentom licencje za darmo, więc tym bardziej dziwne.
@Papasanbaba: No wlasnie nie wiem o co chodzi, bo danie klucza (wbicie) jest dla niego napewno tansze niz refundowanie mi czesci kasy abym sam sobie zakupil lincencje.

@Metsan: Jezeli activator to nic oficjalnego to na bank bede cisnal o klucz, jednak nie chcialbym nikogo naciagac, nie jest to moja intencja tutaj.