Wpis z mikrobloga

@maczeta_krakow: Właśnie zapomniałem dodać, żeby takich postów nie pisać xD Może dla Ciebie to będzie tragedia, każdy ma inne standardy :) Mam 4 propozycje i wybiorę któryś z nich, myslałem, że mi ktoś tu pomoże znaleźć coś lepszego ale gdzie ja z takim budżetem do programistów za 15k :v
@wonsz_smieszek: sprawdziłem, że mogę cokolwiek napisać konkretnego to napiszę, bo sprawdziłem ceny.

Mam funtaba 10.1 (jakiś chińczyk zapewne) - dawali do neostrady jakiś czas temu. Na Allegro chodzą po 150 - 300 zł (za 325 widzę nówki).

Po prostu działa, nie wiem co jeszcze mogę dodać i co miałoby w nim nie działać albo za co miałbym dopłacać :)
@wonsz_smieszek: A jak z przeglądaniem stron? Działa normalnie, szybko ładuje?
Mam gdzieś gówno-Tracera OVO - przeglądanie stron to na tym tragedia, potrafi przeglądarkę powiesić nawet na mobilnym Wykopie. Oczywiście, zmiana przeglądarki nie daje absolutnie nic. Filmów 720p także nie odtworzy.
@maczeta_krakow:
Tablet będzie służył głównie do otwierania książek w różnych formatach, wiem, że za takie pieniądze demon szybkości nie będzie ale parametry które otrzymam za tą cenę w zupełności wystarczą do tych celów, sam mam MYTaba z Biedry za 160 zł tylko 7cali ma i całkowicie spełnia swoje zadanie. Wiadomo, że jakbym tam chciał nainstalować badziewia tyle ile mam w telefonie to by go trafiło. Moje propozycje
GOClever
MODECOM
Prestigio
A
@conel: Przeglądarka działa normalnie, korzystam z tej "Internet" (chromopodobne coś, silnik ten sam), bo normalny Chrome działał gorzej i głupio wczytywał strony. Ale to już wina przeglądarki/Androida nie sprzętu. Filmy w HD na pełnym ekranie musiałbym przetestować, chyba nie próbowałem dotąd.